X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Big Hostel

Jevrejska 24, Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska Nikola Tesla:

Big Hostel znajduje się w odległości około 15 kolimeters od lotniska Nikola Tesla. Najłatwiej dostać się tam jest wziąć transport miejski autobus, autobus nr 71, który zabierze Cię do Zeleni venac, spacer po ulicy do Kniazia Michała Tadeusa Koscuska ulicy następnie skręcić w prawo w dół do pierwszego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, po którym znajdziesz równolegle Jevrejska ulicę w prawo.

Dojazd z dworca autobusowego i kolejowego:

Z dworca autobusowego i kolejowego (które znajdują się obok siebie) Najłatwiej dostać się do The Big hostelu jest złapać tramwajem nr 2, który jedzie do Dorcol, wysiąść, gdy tramwaj robi ostry zakręt w prawo po zoo w Belgradzie do Cara Dusana ulicy (Emperor Dusan street). Jevrejska ulica jest naprzeciwko przystanku tramwajowego, w pierwszą ulicę w lewo.

E-75 i głównych dróg:

Od autostrady E75 Najłatwiej dostać się do The Big hostelu jest użyć wyjścia z Gazela (Gazelle) most (Mostar interchange), która prowadzi do miasta, Sava ulicy dokładniej. Po tym po prostu trzymaj się prosto, mijamy dworca autobusowego i kolejowego na lewej stronie, w pewnym momencie można przejść pod mostem Branko. Dalej w dół Karadjordejva ulicę, przejść przez zbiegu Sawy i Dunaju, przejść wokół twierdzy Kalemegdan i znajdziesz się na samym początku Cara Dusana ulicy. Jevrejska ulica jest pierwsza ulica po lewej stronie po wejściu Cara Dusana ulicę.