X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Big Hostel

Jevrejska 24, Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 63%Atmosfera
  • 63%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska Nikola Tesla:

Big Hostel znajduje się w odległości około 15 kolimeters od lotniska Nikola Tesla. Najprostszym sposobem, aby dostać się tam jest do podjęcia transport miejski autobus, autobusem nr 71, który zabierze Cię do Zeleni venac, spacer po ulicy Księcia Michała do ulicy Tadeusa Koscuska następnie skręcić w prawo w dół na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, po którym znajdziesz Jevrejska ulicy równolegle do prawej.

Dojazd z dworca autobusowego i kolejowego:

Z dworców kolejowych (które znajdują się obok siebie) Najłatwiej dostać się do The Big hostel autobusu i jest złapać tramwajem nr 2, który jedzie do Dorcol, wysiąść, gdy tramwaj robi ostry zakręt w prawo po zoo w Belgradzie na ulicy Cara Dusana (Emperor Dusan ulica). Ulica Jevrejska jest naprzeciwko przystanku tramwajowego, pierwsza ulica w lewo.

E-75 i głównych dróg:

Od autostrady E75 Najłatwiej dostać się do The Big hostel jest wykorzystanie wyjścia z Gazela (Gazelle) most (Mostar interchange), która prowadzi do miasta, ulica Sava być precyzyjne. Po tym po prostu trzymaj się prosto, miniesz stacje kolejowe autobus i po lewej stronie, w pewnym momencie można przejść pod mostem Branko. Dalej w dół ulicy Karadjordejva, przechodzą przez zbiegu Sawy i Dunaju, okrążyć Kalemegdan i znajdziesz się na samym początku ulicy Cara Dusana. Ulica Jevrejska jest pierwsza ulica po lewej stronie po wejściu do ulicy Cara Dusana.