X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Tchaikovsky Hostel

Ulica Petra Iliča Čajkovskog 4, (Peter Ilyich Tchaikovsky Street No. 4), Split, Chorwacja

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem: Po wprowadzeniu Split, jazdy po "Zbora Narodne garde" ul. Skręcić w prawo w "Domovinskog rata 'Street i jechać około 3 km w kierunku centrum miasta. Gdy zobaczysz duży reklama plakat na fasadzie budynku i PKS po prawej stronie, w tym momencie trzeba skręcić w prawo w "Gunduliceva 'Street. Jechać 600 m oraz w przekroju drogi z światłach skręcić w lewo. Następnie powinieneś zobaczyć parking i boisko do piłki nożnej. Tu można zostawić samochód i szukać "PI Čajkovski 'Street. Jest to strefa spaceru obok parkingu i "PI Čajkovskog" Ulica zaczyna się na loterii stoją w pobliżu. W przypadku korzystania z systemu nawigacji, możesz wpisać adres "Svačićeva 10 '. Czajkowski Ulica zaczyna właśnie przed Svačićeva Ulica, nr 10. Ponieważ jest to strefa spacery, czasami systemy nawigacyjne nie może znaleźć naszej ulicy, dlatego należy sprawdzić Svačićeva Ulica, nr 10.

Z lotniska: Z lotniska w Splicie do Czajkowskiego Hostel jest o 24 km samochodem, a to trwa około 30-40 minut. Masz autobusów wahadłowych stamtąd można też wziąć taksówkę.

Z głównego dworca autobusowego / dworca kolejowego / stacja promowa: Spacer wzdłuż wybrzeża w kierunku starego miasta. Nadal spaceru wzdłuż głównej nadmorskiej promenadzie, aż zobaczysz Hotel Bellevue z fontanną z przodu. Tam należy skręcić w prawo w ul Bana Josipa Jelacica i kontynuować spacer. Przekazać w recepcji hotelu Bellevue, potem przychodzi piekarnia, następnie pizzeria Galija, lodziarnia "Hajduk", a następnie w banku. W tym momencie pojawi się żółty budynek przed sobą, który jest teatr narodowy. Mijamy tyłek teatru, a zobaczysz kilka taktów przed tobą. Mijamy bar Nostradamus, Pizza Cut oraz w kiosku loterii można skręcić w prawo w ul Čajkovski. Jesteśmy w No.4. Powinna zająć ci ok. 20 min, aby dotrzeć do nas.

Jeśli przyjeżdżają od strony północnej (nie morze), w pobliżu naszego hostelu jest hotel o nazwie "Hotel President". Jeśli zdarzy ci się być w hotelu, po prostu chodzić na południe w kierunku Teatru Narodowego lub lepiej powiedzieć kierunku morza (ulicą Svaciceva). Skręć w prawo w drugą ulicę (nie licząc drogi krzyżowej w Hotel President) i będzie na ulicy Czajkowskiego. Ulica jest strefą chodzenia i rozpoczyna się tuż przed Indeksu restauracji.

Uwaga: Po przyjeździe na budynku, nacisnąć dzwonek i przesunąć drzwi w tym samym czasie, aby otworzyć! Przycisk aktywuje otwarcie drzwi automatycznie.