X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Tazmania Hostel

Şehit Asım Street, 60, Beşiktaş İstanbul, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz hostel znajduje się w centrum Beşiktaş. Można dotrzeć do naszego hostelu z lotniska i dworca autobusowego z dwóch sieci transportu z wykorzystaniem metrem i tramwajem.

Lub można przyjść od placu Taksim z autobusem.
Z lotniska (Atatürk): Z lotniska Ataturk można dostać się taksówką za 30 USD. Alternatywnie możesz wziąć HAVATAS autobusami spoza międzynarodowych przyjazdów do Taksim.When przyjeździe Taksim, Zobaczysz ATATUR Centrum Kultury, które jest w centrum i starego budynku. kiedy skręcić w prawo od tej Buiilding małą żółtą transfer (dolmus) będzie czeka na ciebie z Besiktas. :). i wysiąść przy Deniz Müzesi (muzeum morskiego), a następnie przez ulicę po ulicy Ortabahçe (od Alkim Book Store) około 50 metrów później zobaczysz Sehit Asim ulicę w prawo i Pomnik Orła również będziemy @ liczby 60 :))

Od Sabiha Airport: Od Sabiha lotniska, można autobusami HAVATAS spoza międzynarodowych przyjazdów do Taksim.It kosztuje około 8 dolarów, a następnie postępuj zgodnie z TE sam kierunek na górze (z lotniska Ataturk)

Z głównego dworca autobusowego: Możesz wziąć metro do kierunku Aksaray. Po wysiąść Yusufpasa, należy wsiąść w tramwaj do Kabatas. Po tym, można wziąć autobus do Besiktas łonowego (wszelkie autobus, który przychodzi do Besiktas). i wysiąść w pobliżu muzeum Deniz Müzesi (morze), a następnie przez ulicę po ulicy Ortabahçe (z Alkim Book Store), około 50 metrów później zobaczysz Sehit Asim ulicę w prawo, będziemy @ liczby 60 :)). Lub po Kabatas można chodzić do naszego hostelu, jest o 2 km.

Samochodem: E-5 Road, a następnie kierunek Besiktas, a następnie iść prosto w dół do Barboros Boulevard. Skręcić z Ihlamurdere Street, dalej prosto i skręcić w Imamzade Street. To jest po prawej stronie. Nr: 60