X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Tangier Melting Pot Hostel

Rue de Tsouli, 3 (Medina), Tanger, Maroko

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli osiągniesz Tanger od morza, trzeba wiedzieć, że istnieją dwa porty: port Tanger (w mieście) i port TangerMed (50 km).
W celu dotarcia do portu Tanger-miasta trzeba promem z portu w Tarifie. Jeśli promem z portu w Algeciras będzie przybywać w Port Tanger-Med. Jesteśmy bardzo blisko do portu w Tangerze miasta; że kwatery są tylko 20 minut spacerem.
- Z Port Tanger-miasto (promem z Tarify) Masz dwie opcje, można wybrać się na niebieskim kolorze "Petit Taxi", który będzie kosztował około 30 dirhamów (2,50 €) i zwrócić się do taksówki, aby zabrać Cię Parking Continental Hotel w Medina (jest to bardzo ważne, aby określić parkowanie Continental Hotel w Medynie, ponieważ nie ma innego hotelu o nazwie Intercontinental na drugim końcu miasta).
Mamy około 50 metrów od parkingu w hotelu Continental, skręcić w prawo z parkingu na "Rue Dar w Baroud 'Street, a następnie w pierwszą w lewo w ulicę' rue Cheikh Mohammeda Ben Seddik ', wreszcie podjąć pierwszą w prawo na naszych ulica: "Rue de Tsouli". Więc z parkingu hotelu Continental, najpierw w prawo, potem w lewo, potem znów w prawo.
Jeśli zdecydujesz się na spacerem od portu w Tangerze, przejdź się pierwsza górka znajdziesz po Hotel Continental (200 m od portu), która będzie miała do Ciebie z powyższym parking Hotel Continental. Stamtąd wcześniej podanych instrukcji.
- Z Port TangerMed (50 km), masz dwie możliwości, aby wziąć taksówkę (250 DH / 23 euro) lub autobusem (20 DH / 1,50 euro), który opuszcza cię na dworcu Tanger. Z dworca autobusowego (i dworca kolejowego) kosztuje wycieczka około 20 DH / 1,50 Euro
- Z lotniska autobusem (podróż kosztuje około 150 DH (13,50 €)), lub pociągiem (koszty podróży o 20DH (1,50 €)), a następnie wziąć taksówkę do parkingu Hotel Continental w Medina . Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami daliśmy wam na początku.