X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do TIU Kreschatik

Apt 11 Kreschatik 8b, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 92%Udogodnienia

DIRECTIONS:

Z Centralnej Stacji Kolejowej:

Jeśli przybędziesz na stację kolejową po północy, taksówka będzie najprawdopodobniej najlepszym rozwiązaniem. Normalna cena ze stacji do naszego hostelu powinna wynosić 3 euro (5 euro max).

Jeśli przybędziesz na stację kolejową przed północą, możesz skorzystać z metra, które znajduje się 100 metrów na lewo od głównego wejścia na stację kolejową. Gdy tam już będziesz kup żeton (1 na jedną osobę), zjedź schodami ruchomymi w dół i wsiądź do metra na prawo od Ciebie. Dojedź do 3 stacji - stacja Kreszczatik. Gdy wysiądziesz z metra skręć w lewo, wyjedź schodami ruchomymi na górę, wyjdziesz na ulicę Kreszczatik - główną ulicę miasta. Przejdź na drugą stronę ulicy, kieruj się na prawo, idź ok. 5 minut w kierunku Placu Niepodległości (Maidan Nezalezhnosti). Przetnij plac podziemnym przejściem, gdy wyjdziesz z podziemnego przejścia idź jeszcze ok 5 minut w kierunku dużego łuku, który zobaczysz przed sobą. Rozglądaj sie za numerem 8 (patrz zdjęcie znajdujące się wśród zdjęć naszego hostelu). Wejdź przez bramę na podwórze, idź do jego końca i zobaczysz drzwi po prawej stronie. Wejdź do środka (na drzwiach jest zamek z kodem ale nie martw się, jest zepsuty!), wjedź windą na 4 piętro i tam zobaczysz znak TIU Kreshchatik na drzwiach - dotarłeś, witamy!

Z lotniska:

Jest kilka sposobów żeby dostać się do nas z lotniska Borispol. Najłatwiejszym i zarazem najdroższym jest wziąć taxi: możesz iść do biura taxi, znajdującego się dokładnie naprzeciw sekcji "Przyloty" i tam powinieneś być w stanie zamówić taxi do nas za ok 19-20 Euro. To powinna być normalna cena, więc jeśli zdecydujesz się wziąć jedną z taksówek czekających na zewnątrz budynku lotniska nie pozwól się nabrać na więcej.

Z lotniska kursuje również bus: Lotnisko - Centralna Stacja Kolejowa. Te busy odjeżdżają co 10-15 minut i kosztują ok. 3 euro; kursują również w nocy. Jak już znajdziesz się na stacji kolejowej proszę kieruj się wskazówkami napisanymi wyżej.

Z Głównej Stacji Autobusowej:

Idź na stację metra Lybidska (ok 10-15 minut pieszo), weź metro i dojedź na stację Placu Niepodległości (Maidan Niezalezhnosti ). Gdy już się tam znajdziesz proszę kieruj się wskazówkami napisanymi wyżej.