X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sweet Home Salamanca

Calle Jesus, 24, Salamanca, Hiszpania

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Wyjdź z dworca autobusowego i skręcić w prawo na Avenida Filiberto Villalobos. Idź prosto, aż dojdziesz do Paseo de San Vicente. Krzyż tej ulicy i iść w dół Ramón y Cajal Street, po lewej stronie widać park o nazwie San Francisco. Idź dalej, aż dojdziesz do kwadratu Monterrey. Stamtąd wszystko prosto można uzyskać dostęp do słynnego Plaza Mayor przez Przeora Street. Kiedy stoisz na Plaza Mayor, zjechać pierwszym zjazdem w prawo, która doprowadzi cię do Plaza del Corrillo. Idź prosto do deptaku Rua Mayor i nie poddawać się wszystkim prosto, aż dojdziesz do "domu muszle" (Casa de las Conchas). Tam trzeba skręcić w lewo w Calle Jezusa, nasza ulica !! Ten spacer zajmuje Ci około 12 minut.
Z dworca kolejowego:
Wyjdź z dworca kolejowego i skręcamy w lewo. Spacer wzdłuż Paseo de las Estaciones aż reacho duży plac o nazwie Plaza de Espana. Przejść przez ulicę na rondzie i podjąć calle Toro, który jest handlowa deptak, który prowadzi do Plaza Mayor. Po wprowadzeniu na Plaza Mayor, krzyż to wszystko przekątnej i podejmuje zjazd obok McDonalda. Stamtąd deptak Rua Mayor i nie poddawać się wszystkim prosto, aż dojdziesz do "domu muszle" (Casa de las Conchas). Tam trzeba skręcić w lewo w Calle Jezusa, nasza ulica !! Ten spacer zajmuje Ci około 20 minut.
samochodem:
Najlepszym sposobem, aby dostać się do Pension San José jest śledzić wszystkie znaki, które kierują do zabytkowego centrum miasta (centro historyczny) lub Plaza Mayor. Zapytaj na ulicy Calle San Pablo. Jest to ulica jednokierunkowa, a raz jesteś na nim, po prostu jechać powoli, aż pojawi się mały park na lewej stronie, tuż obok, na prawym widać naszą ulicę, Calle Jezusa. Zwolnić i skręcić w prawo dokładnie kiedy wchodzimy naszą ulicę. Jest to deptak, gdzie można jeździć, jeśli są zakwaterowani w naszym pensjonacie. Zobaczysz nas na lewej stronie. Raz tu, pokażemy gdzie zaparkować dbasz bezpiecznie.