X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Sweet Home Salamanca

Calle Jesus, 24, Salamanca, Hiszpania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd do Hostal Pension San Jose:

Autobusem:
Z lotniska Barajas jest kilka usług firmy korzystne, dotrzeć do dworca autobusowego w Salamance.

Z dworca autobusowego w Salamance, chodzenie:
Wyjście z dworca i skręcić w prawo na Avenue Filiberto Villalobos. Idź prosto aż do Paseo de San Vicente. Krzyż to drogi i wzdłuż Calle Ramon y Cajal. Po dotarciu do Plaza de Monterrey, skręcić w prawo i iść w dół ulicy aż do spółki Ra Mayor. Kiedy się zobaczyć Rua katedry po prawej, przed tobą chińska restauracja (świetne Shangay) Obok tej restauracji znajdą Państwo na ulicę, gdzie można zobaczyć flagi Jezus nasz budynek w odległości 50 metrów.


Z dworca kolejowego, w odległości:

Weź Paseo de la Station do Plaza Hiszpanii. Następnie skręcić w ul Bull i kontynuować aż do Plaza Mayor. Krzyż na placu i prosto do Plaza Poeta Iglesias, schodzić St Paul Street i 4 miejsce po prawej stronie jest droga Jezusa. Wspinaczka kilku krokach można zobaczyć flagi Hostal Pension San Jose.

Z obu stacji trasy pieszej trwa od 20 do 30 minut. Jeśli wolisz, możesz wziąć taksówkę, która spadnie ci na drzwi Hostal Pension San Jose. Tańsze: autobusem do spadku można tak blisko Plaza Mayor i od Plaza postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.