X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do SurftoLive House

Calle Cayuso 33, Somo, Santander, Santander, Hiszpania

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy na wzgórzu Somo, trochę ukryty z miasta. Zalecamy, aby zadzwonić do nas +34 626287792, jeśli nie nas znaleźć. Możemy wysłać mapę pocztą jeśli napiszesz do nas fernanda@surfolive.com
Z lotniska:
Taxi - powiedzieć kierowcy: Somo, Calle Cayuso 33, obok Posada Cuadrante. Cena: ok. 30 euro.
Autobus - kierunek CENTRO Santander, do Estación Maritima zatrzymać. Tam złapać prom do Somo (około 20 minut i 2 euro). Raz w Somo, wzdłuż drogi głównej przez około 200 metrów. Raz na głównej rondzie złapać Cayuso drogi i śledzić go przez około 3 minuty spacerem. NIE JESTEŚMY przy głównej drodze.
Samochodem - kierunek Bilbao, SOMO zjazd po tunelu. Po ok. 20 km będzie przybywać w Somo. Tam wzdłuż drogi głównej i na rondzie skręcić w prawo w kierunku Calle Cayuso, POSADA CUADRANTE. Po 300 metrach znajdziesz SURFtoLIVE Dom (n.33).
NIE JESTEŚMY przy głównej drodze.

TRANSFERT - organizujemy również odebrać na lotnisku za 30 euro w jedną stronę. Określić we wniosku.

Z Bilbao i Oviedo - kierunek Santander, wyjściem Somo.
Po ok. 20 km będzie przybywać w Somo. Tam wzdłuż drogi głównej i na rondzie skręcić w prawo w kierunku Calle Cayuso, POSADA CUADRANTE. Po 300 metrach znajdziesz SURFtoLIVE Dom (n.33). NIE JESTEŚMY przy głównej drodze.