X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Super 8 Atlanta Airport

2010 Sullivan Road, College Park, Atlanta, USA

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 71%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 66%Atmosfera
  • 63%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od północy
- Chattanooga - podejmują I-75 South scalić w prawo na I-85 South, aby wyjść 71. Skręć w lewo na Riverdale Rd. Skręć w prawo na Airport View Rd. Skręć w prawo na Sullivan Rd motel jest po lewej stronie.
Od północy
- Greenville, SC - podejmują I-85 South, aby wyjść 71. Skręć w lewo na Riverdale Rd. skręcić w prawo na Airport View Rd. Skręć w prawo na Sullivan Rd. motel jest po lewej stronie.
Od południa
- Macon, GA - I-75 North, aby wyjść 238B/I-285-BYP-West, aby wyjść 61 I-85. Skręć w prawo na Riverdale Rd. Skręć w prawo na Airport View Rd. Skręć w prawo na Sullivan Rd motelu jest po lewej stronie.
Od południa
- Montgomery, AL - I-85 na północ do zjazdu 71 Riverdale Rd. Skręć w prawo na Riverdale Rd., Skręć w prawo na Airport View Rd. Skręć w prawo na Sullivan Rd motelu jest po lewej stronie.
Od wschodu
- Augusta, GA - podejmują I-20 West, aby wyjść 67A / I-285 na zachód do wyjścia 61/I-85. Skręć w prawo na Riverdale Rd. Skręć w prawo na Airport View Rd. Skręć w prawo na Sullivan Rd. motel jest po lewej stronie.
Z Zachodu
- Birmingham, AL - podejmują I-20 East, aby wyjść 51A / I-285 BYP South, aby wyjść 61 na I -85 Północnego, aby wyjść 71. Skręć w prawo na Riverdale Rd. Skręć w prawo na Airport View Rd. motel jest po lewej stronie.
Z lotniska
- ATL Hartsfield-Jackson International Airport - zjazd z lotniska do South Terminal Pkwy. Skręć w prawo na Sullivan Rd. motel jest po lewej stronie.