X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sunhouse Backpackers

Rua Altenor Vieira 377 Lagoa da Conceicao, Florianopolis, Brazylia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca autobusowego Intercity (Rodoviaria)
Spacer na zewnątrz dworca autobusowego i podjąć drogę ścieżki w kierunku prawej strony budynku. Keep walking aż pojawi się lokalny autobus miejski Terminal (TICEN). Przejdź do Platformy B i złapać autobus 320 lub 330 o nazwie Lagoa da CONCEIO potrwa do Lagoa terminala autobusowego.

Z terminalu Lagoa za
Od Lagoa Terminal dostać autobusem 360 - Barra da Lagoa bezpłatnie, wystarczy przełączyć autobusów. Należy pamiętać, że jest to bardzo krótka przejażdżka na tej magistrali (3-5 maksymalnej) będzie gotowy skoczyć w ciągu najbliższych najbliższych przystanków. Gdy zobaczysz duży Ipiranga Petrol Station, trzeba wysiąść na następnym przystanku. Można, aby wysiąść na Pracinha da Lagoa lub ciągnąć za przewód nad głową, aby złożyć wniosek o zatrzymanie. Przystanek znajduje się tuż przed przejść przez mały most. Jeśli przez most zdałeś ogranicznik, że nie powinno być podjęte. Ale nie ma problemu, bo następny przystanek jest po drugiej stronie mostu i można iść z powrotem w kierunku Pracinha da Lagoa!

Z Pracinha da Lagoa (jego parku społeczność)
Spacer po parku, który ma plac zabaw dla dzieci, w tym. Przejść obok piekarni (Padaria da Lagoa), a "dom sera" (Queijaria) na prawej stronie i skręcić w prawo. Przejść kilka metrów i skręcić w lewo na naszej ulicy, Rua Altenor Vieira. Chodzić aż do 377 Sunhouse Backpackers 5-gie dom po lewej i Witaj w domu!

Krótkie Wskazówki
Weź 320 LUB 330 LAGOA Conceicao autobusu na głównej stacji autobusowej (TICEN Intercity).
Na dworcu autobusowym Lagoa stoją na 360-Barra da Lagoa. Poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać się na "Pracinha da Lagoa".
Spacer po parku społeczności, która ma plac zabaw dla dzieci, w tym.
Przejść obok piekarni (Padaria da Lagoa) i "domu ser" (Queijaria Bom Paladar) na prawej stronie i skręcić w prawo.
Kilka metrów po lewej stronie ulicy Rua Altenor jest Vieira. Chodzić aż do 377 Sunhouse Backpackers 5-gie dom po lewej stronie.