X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sumbiling Eco Village

Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan, Brunei

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Ze względu na brak kompleksowego systemu transportu publicznego w Brunei, zwłaszcza w obszarach poza Bandar Seri Begawan, zalecamy, aby dokonać uzgodnień transportowych z nami dla Twojej wygody.

Jeśli przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Brunei:

1 - Weź autobus publicznego (fioletowy kolor) z zewnątrz hali odlotów na 1. piętrze (bez stałej częstotliwości, cena B $ 1 / os / droga) do dworca autobusowego w mieście, a stamtąd pieszo do naszego biura 100m od hotelu (204,1st piętro, budynek Kiaw Lian, Jalan Pemancha, Bandar Seri Begawan)), lub wziąć taksówkę z hali przylotów Parter (koszt B $ 25-30 / taxi / sposób) do naszego biura. Jazdy autobusem trwa około 30-45 minut, z wyłączeniem czasu oczekiwania, a taksówką około 15-20 minut. Ostatni autobus na 5-6pm.

2) - W naszym biurze, zrobimy wstępną kontrolę w celu Sumbiling Eco Village i rozliczenia płatności salda przed pójściem do ekowiosek. Będziemy także Państwu bezpłatne informacje na temat Brunei & mapie miasta.

3 - Na Kianggeh Jetty, sprawdzić z 2 dostępnych liczników łodzią do następnego dostępnego wyjścia statku (bez stałej częstotliwości, cena B $ 6 / os / stronę). Przejdź do następnej dostępnej łodzi i zrobić wypełniając numer pełne nazwisko, narodowość, płeć i paszportowej na liście łodzi, zapłacić za potrawy i dostać bilet, i czekać na łódź do odejścia. Rejs statkiem zajmie 45-50 minut. Ostatni łodzi na 4.30-5pm, wcześniej podczas czczo miesiąca. Dać wystarczająco dużo czasu, jak harmonogramy łodzi mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

4 - Po przybyciu na Bangar Jetty, zapytaj w licznikach statkiem o pomoc skierować Cię do naszego kierowcy. stąd nasz kierowca pojedzie do miejscowości Sumbiling Eco. Jazdy samochodem zajmie około 25-30mins.

5 - Po przyjeździe, jeśli to możliwe, kierowca dostać się do pomóc w uzyskaniu przez całą drogę do naszego domku na foot.If masz zarezerwowane z wyprzedzeniem, należy spodziewałem się ciebie!