X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Stray Cat Hostel

Mebusan Yokusu 35, Findikli Taksim, Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przyloty z lotniska Ataturk

Z lotniska Ataturk Najłatwiej dostać się do Stray Cat Hostel jest do podjęcia Havas autobusem od wyjścia z terminalu przylotów bezpośrednio do placu Taksim, który kursuje co pół godziny. Po przyjeździe do Taksim Sqaure Go West down Taki Zafer Cd. Ulica, na samym początku tej ulicy znajduje się stroma droga spada nazwie Osmanli Sokak (ta aleja jest przed hotelu Marmara i tuż przed jednym centralnym sklepu Starbucks Coffee, to niewielkie wzgórze zejście). Idź w dół z tego wzgórza, zaledwie 100 - 150 metr i skręcić w prawo, a następnie skręcić w lewo i dalej iść w dół Kazanci Yokusu Alley, Stray Cat jest 500 metrów w dół tej drogi po prawej stronie w zielonym budynku z 6 pięter. Across nas u zobaczą formie nazwie Tarcın Bufe. Podróż trwa około 25 minut z lotniska do placu Taksim (centrum) i kosztuje 10 tureckich lir (również płatne 5 euro).

Innym sposobem, aby dotrzeć do nas jest metrem i tramwajem

Metro jest najprostszy z lotniska Ataturk do nas i najtańsze,

1. Metrem do Aksaray
2. Zmiana w Zeytinburnu do tramwaju w kierunku Kabatas
3. Wysiąść na stacji Findikli (jest to jedna stacja przed stacją terminala Kabatas)
4. Na przystanku tramwajowego podaniu Findikli po drugiej stronie ulicy i iść do Mebusan Yokusu, 150 metrów pod górę znajdziesz nas przez 50 m od DIA supermarket, zmierzającej do Tarcın Bufe jasnozielony 6 piętrowym budynku na lewej stronie.

Innym sposobem jest skorzystanie z taksówki z lotniska:

Taksówki do bezpańskich kotów z lotniska Ataturk kosztu powierzchni około 40 -45 lirów (18 20euro).


Przyjazdy z lotniska Sabiha Gokcen

Od Sabiha Gkcen najłatwiej jest podjąć Havas autobusów wahadłowych firmy (która pozostawia również w nocy) od wyjścia z terminalu przylotów. Podróż trwa około 45-60 minut. i kosztuje 12 tureckich lir (jeśli nie masz tureckich lir jeszcze, można płacić także z 6-7 euro).

Po przyjeździe do Taksim Sqaure Go West down Taki Zafer Cd. Ulica, na samym początku tej ulicy znajduje się stroma droga spada nazwie Osmanli Sokak (ta aleja jest przed hotelu Marmara i tuż przed jednym centralnym Starbucks Coffe Shop, to niewielkie wzgórze zejście). Idź w dół z tego wzgórza, zaledwie 100 - 150 metr i skręcić w prawo, a następnie skręcić w lewo i dalej iść w dół Kazanci Yokusu Alley, Stray Cat jest 500 metrów w dół tej drogi, po prawej stronie w lekkiej zielonego budynku z 6 pięter . całej bufetu nazwie Tarcın Bufe.

Z dworca autobusowego:

Metro jest bardzo łatwe do znalezienia,
1. Metrem w kierunku Aksaray
2. Zmiana w Aksaray do tramwaju w kierunku Kabatas
3. Wysiąść na Findikli stacji (jeden przystanek przed Kabatas stacji końcowych)
4. Z dworca Findikli tramwajowego, przejść na drugą stronę ulicy i iść do Mebusan Yokusu, 150 metrów pod górę jesteśmy przez 50 metra od DIA supermarketów w zielone światła 6 piętrze w budynku po lewej stronie.

Z dworca kolejowego:

Tramwajem do Kabatas
Wysiąść na Findikli stacji (jedna stacja przed stacją Kabatas terminala)
Z dworca Findikli tramwajowego przekroczyć odległości ulicy i iść do Mebusan Yokusu 150 metrów pod górę znajdziesz nas 50 metrów naprzeciwko DIA supermarketów w zielonym 6 piętrowym budynku na lewej stronie.

W każdym razie, masz nasz adres i telefon spisane. Wydrukować je i zachować je ze sobą:

Mebusan Yokusu nr 35 Kod pocztowy 34433 Findikli Fatih Istanbul