X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Stray Cat Hostel

Mebusan Yokusu SK. NO 35 Cihangir, Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przyloty z lotniska Ataturk

Od lotniska Ataturk Najłatwiej dostać się do Stray Cat Hostel jest wziąć autobus Havas od wyjścia z terminalu przylotów bezpośrednio do placu Taksim, który kursuje co pół godziny. Po przyjeździe do Taksim Sqaure Go West dół Taki Zafer Cd. Ulica, na samym początku tej ulicy znajduje się stroma droga idzie w dół o nazwie Osmanli Sokak (ta uliczka jest przed Marmara Hotel i tuż przed jednym centralnym Starbucks Coffee Shop, jest to małe wzgórze zejście). Zejść z tego wzgórza, zaledwie 100 - 150 metrów i skręcić w prawo, a następnie skręcić w lewo i dalej iść w dół Kazanci Yokusu Alley, Stray Cat jest 500 metr w dół tej drogi po prawej stronie w zielonym budynku z 6 pięter. W całej firmie u zobaczą bufet nazwie Tarcın Bufe. Podróż trwa około 25 minut z lotniska do placu Taksim (centrum) i kosztuje 10 tureckich lir (także płatne 5 euro).

Innym sposobem, aby dotrzeć do nas jest metrem i tramwajem

Metro jest najprostszy z lotniska Ataturk do nas dotrzeć i najtańsze,

1. Metrem do Aksaray
2. Zmiana w Zeytinburnu do tramwaju w kierunku Kabatas
3. Wysiąść na stacji Findikli (to jest jedna stacja przed stacji końcowej, Kabatas)
4. Na przystanku tramwajowego Findikli przejść na drugą stronę ulicy i iść do Mebusan Yokusu, 150 metrów pod górę znajdziesz nas w całej 50 metr od DIA supermarkecie, zmierzającej do Tarcın Bufe jasnozielony 6 piętrowym budynku na lewej stronie.

Innym sposobem jest skorzystanie z taksówki z lotniska:

Taksówki do Stray Cat z lotniska Ataturk w obszarze około 40 -45 kosztowało lirów (18 20euro).


Przyloty z lotniska Sabiha Gokcen

Od Sabiha Gkcen najłatwiej podjąć Havas autobusów wahadłowych firmy (która pozostawia również w nocy) od wyjścia z terminalu przylotów. Podróż trwa około 45-60 min. i kosztuje 12 tureckich lir (jeśli nie masz jeszcze lirów tureckich, można płacić także z 6-7 euro).

Po przyjeździe do Taksim Sqaure Go West dół Taki Zafer Cd. Ulica, na samym początku tej ulicy znajduje się stroma droga idzie w dół o nazwie Osmanli Sokak (ta uliczka jest przed Marmara Hotel i tuż przed jednym centralnym Starbucks Coffe Shop, jest to małe wzgórze zejście). Zejść z tego wzgórza, zaledwie 100 - 150 metrów i skręcić w prawo, a następnie skręcić w lewo i dalej iść w dół Kazanci Yokusu Alley, Stray Cat 500 właścicielem tej drogi na prawej stronie w jasnozielonym budynku z 6 pięter. całej bufetu nazwie Tarcın Bufe.

Z dworca autobusowego:

Metro jest bardzo łatwe do znalezienia,
1. Metrem w kierunku Aksaray
2. Zmiana w Aksaray do tramwaju w kierunku Kabatas
3. Wysiąść na stacji Findikli (jeden przystanek przed stacji końcowej Kabatas)
4. Od przystanku tramwajowego Findikli, przejść na drugą stronę ulicy i iść do Mebusan Yokusu, 150 metrów pod górę jesteśmy w poprzek 50 metr od DIA supermarketów w jasnozielonym 6 piętrowym budynku na lewej stronie.

Od dworca kolejowego:

Tramwajem w kierunku Kabatas
Wysiąść na stacji Findikli (jedna stacja przed stacji końcowej Kabatas)
Z dworca Findikli tramwajowego przekroczyć odległości ulicy i iść do Mebusan Yokusu 150 metrów pod górę znajdziesz nas 50 metr naprzeciwko DIA supermarketów w zielonej 6 piętrowym budynku na lewej stronie.

W każdym razie, masz nasz adres i telefony zapisane. Wydrukować je i zachować je ze sobą:

Mebusan Yokusu nr 35 Kod pocztowy 34433 Findikli Beyoglu Stambuł