Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Stonehenge Youth Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

Amesbury Road, Cholderton, Wilts SP4 0EW

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Samochodem:

A303 z Londynu / Andover

Wyjść z A303 na skrzyżowaniu podpisana "Hungerford, Marlborough A346 i Salisbury A338". Nadal przez wieś Cholderton następujące brązowe znaki dla Cholderton rzadkich ras Farm, gdzie się znajdują.

A303 od Amesbury

Nadal na A303 w kierunku Andover. Po około 3 mil, wyjść z A303 na odcinku drogi podpisana "Hungerford, Marlborough A346 i Salisbury A338". Pod koniec odcinku drogi, skręcić w prawo na A338 w kierunku Cholderton. Nadal przez wieś Cholderton następujące brązowe znaki dla Cholderton rzadkich ras Farm, gdzie się znajdują.

Z Salisbury (ok. 20 min)

Zostaw Salisbury poprzez A30 London Road. Kontynuować na A30 do ronda. Zjechać pierwszym zjazdem z ronda podpisanej A338 Swindon / Marlborough i The Winterbournes. Kontynuuj pracę z Winterbournes następujące wszystkich znaków na A338 Marlborough i Swindon. Nadal na A338 poprzez Porton i Allington kierunku wsi Cholderton. Po wejściu do wioski Cholderton, zrobić pierwszy skręcić w lewo następujące oznaczenia dla "rzadkich ras Farm ', gdzie się znajdują.


Tylko 4 mile od Stonehenge.

Duży parking dostępny, w stanie pomieścić autokary.

Po brązowy informacji turystycznych znaków na "rzadkich ras Farm '.

Podróż autobusem: jeśli pójdziesz do Stonehenge lub Amesbury są autobusy co 20-30min większość dni (podróż ok. 35 min), a stamtąd taksówką jest ok. 10 (dzielenie do 6).

Z Salisbury do Cholderton na 66 lub 67, cztery przejazdy tylko od poniedziałku do soboty, nie ma usług w niedzielę, nie ma usług w godzinach wieczornych. Wysiąść na Crown Pub i jest 20 minut spacerem do hostelu. Kieruj się drogowskazami na Browna ras gospodarskich rzadko.
Link do rozkładu jazdy autobusu jest poniżej:
http://www.wiltshire.gov.uk/bus-service-changes-oct2011-bourne-valley.pdf

Coach na Heathrow i Gatwick 1,5-2 godzin od Salisbury. Można również dostać się na Heathrow Express od Central Bus Terminal na Heathrow. Trener zabierze Cię do Woking, a następnie trzeba będzie dostać się na pociąg do Grateley.

Podróż pociągiem: Salisbury (na Waterloo do linii kolejowej Exeter) wynosi 9 mil, autobus do Stonehenge, taksówką z Amesbury.
Stacja Grateley (przystanek przed Salisbury) jest tylko 3 kilometry pieszo. (Stosuj się do znaków prawo do Cholderton od dworca.) Taksówka z Grateley kosztuje około 12, zarezerwuj jeden z góry.

Wieczorem od Salisbury można dostać się autobusem do Amesbury a następnie dostać się taksówką do hostelu (ok. 7 od Amesbury, 25 z Salisbury. Może być dla maksymalnie 6 osób dzielenie.)

Lokalna firma taxi można nazwać na 01980 594411 powiedz im schronisko przysłał!

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.