X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Stonehenge Youth Hostel

Amesbury Road, Cholderton, Wilts SP4 0EW, Salisbury, Anglia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Samochodem:

A303 z Londynu / Andover

Wyjść z A303 na skrzyżowaniu podpisana "Hungerford, Marlborough A346 i Salisbury A338". Nadal przez wieś Cholderton następujące brązowe znaki dla Cholderton rzadkich ras Farm, gdzie się znajdują.

A303 od Amesbury

Nadal na A303 w kierunku Andover. Po około 3 mil, wyjść z A303 na odcinku drogi podpisana "Hungerford, Marlborough A346 i Salisbury A338". Pod koniec odcinku drogi, skręcić w prawo na A338 w kierunku Cholderton. Nadal przez wieś Cholderton następujące brązowe znaki dla Cholderton rzadkich ras Farm, gdzie się znajdują.

Z Salisbury (ok. 20 min)

Zostaw Salisbury poprzez A30 London Road. Kontynuować na A30 do ronda. Zjechać pierwszym zjazdem z ronda podpisanej A338 Swindon / Marlborough i The Winterbournes. Kontynuuj pracę z Winterbournes następujące wszystkich znaków na A338 Marlborough i Swindon. Nadal na A338 poprzez Porton i Allington kierunku wsi Cholderton. Po wejściu do wioski Cholderton, zrobić pierwszy skręcić w lewo następujące oznaczenia dla "rzadkich ras Farm ', gdzie się znajdują.


Tylko 4 mile od Stonehenge.

Duży parking dostępny, w stanie pomieścić autokary.

Po brązowy informacji turystycznych znaków na "rzadkich ras Farm '.

Podróż autobusem: jeśli pójdziesz do Stonehenge lub Amesbury są autobusy co 20-30min większość dni (podróż ok. 35 min), a stamtąd taksówką jest ok. 10 (dzielenie do 6).

Z Salisbury do Cholderton na 66 lub 67, cztery przejazdy tylko od poniedziałku do soboty, nie ma usług w niedzielę, nie ma usług w godzinach wieczornych. Wysiąść na Crown Pub i jest 20 minut spacerem do hostelu. Kieruj się drogowskazami na Browna ras gospodarskich rzadko.
Link do rozkładu jazdy autobusu jest poniżej:
http://www.wiltshire.gov.uk/bus-service-changes-oct2011-bourne-valley.pdf

Coach na Heathrow i Gatwick 1,5-2 godzin od Salisbury. Można również dostać się na Heathrow Express od Central Bus Terminal na Heathrow. Trener zabierze Cię do Woking, a następnie trzeba będzie dostać się na pociąg do Grateley.

Podróż pociągiem: Salisbury (na Waterloo do linii kolejowej Exeter) wynosi 9 mil, autobus do Stonehenge, taksówką z Amesbury.
Stacja Grateley (przystanek przed Salisbury) jest tylko 3 kilometry pieszo. (Stosuj się do znaków prawo do Cholderton od dworca.) Taksówka z Grateley kosztuje około 12, zarezerwuj jeden z góry.

Wieczorem od Salisbury można dostać się autobusem do Amesbury a następnie dostać się taksówką do hostelu (ok. 7 od Amesbury, 25 z Salisbury. Może być dla maksymalnie 6 osób dzielenie.)

Lokalna firma taxi można nazwać na 01980 594411 powiedz im schronisko przysłał!