X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Stonehenge Youth Hostel

Amesbury Road, Cholderton, Wilts SP4 0EW, Salisbury, Anglia

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem:

A303 z Londynu / Andover

Wyjdź z A303 na skrzyżowaniu podpisana "Hungerford, Marlborough A346 i Salisbury A338". Dalej przez wieś Cholderton następstwie Cholderton brązowymi znakami na Ras Farm Rzadko gdzie są umieszczone.

A303 z Amesbury

Kontynuuj na A303 w kierunku Andover. Po około 3 mil, wyjść z A303 na odcinku drogi podpisana "Hungerford, Marlborough A346 i Salisbury A338". Pod koniec odcinku drogi, skręcić w prawo na A338 w kierunku Cholderton. Dalej przez wieś Cholderton następstwie Cholderton brązowymi znakami na Ras Farm Rzadko gdzie są umieszczone.

Z Salisbury (ok. 20 min)

Zostaw Salisbury przez A30 London Road. Dalej na A30 do ronda. Zjechać pierwszym zjazdem z ronda podpisana A338 Swindon / Marlborough i The Winterbournes. Kontynuuj pracę z Winterbournes po wszystkie znaki dla A338 Marlborough i Swindon. Dalej A338 przez Porton i Allington kierunku wsi Cholderton. Po wejściu do wioski Cholderton, zrobić pierwszy skręcić w lewo kierując się na "Rare Breeds Farm", gdzie są położone.


Tylko 4 km od Stonehenge.

Duży parking dostępny, w stanie pomieścić autokary.

Wykonaj brązowe znaki informacji turystycznej na "rzadkich ras Farm '.

Podróż autobusem: jeśli pójdziesz do Stonehenge lub Amesbury są autobusy co 20-30min większość dni (przejazdu ok. 35 min) i taxi stamtąd jest ok. 10 (dzielenie do 6).

Z Salisbury do Cholderton na 66 lub 67, czterech przejazdów tylko od poniedziałku do soboty, nie ma obsługi w niedzielę, no service w godzinach wieczornych. Wysiąść na Crown Pub i to jest 20 minut spacerem od hostelu. Śledź rzadką Rasy 'farmy brązowego znaki.
Link do rozkładu jazdy autobusu jest poniżej:
http://www.wiltshire.gov.uk/bus-service-changes-oct2011-bourne-valley.pdf

Coach na Heathrow i Gatwick 1,5-2 godziny z Salisbury. Można również dostać się na Heathrow Express od głównego dworca autobusowego na Heathrow. Trener zabierze Cię do Woking, a następnie trzeba będzie dostać się na pociąg do Grateley.

Podróż pociągiem: Salisbury (na Waterloo do Exeter kolejowej linii) jest 9 mil, autobusów do Stonehenge, taxi z Amesbury.
Grateley Stacja (przystanek przed Salisbury) jest zaledwie 3 mile na piechotę. (Według znaków prawo do Cholderton od stacji.) Taxi od Grateley kosztów o 12, książka jednego z góry.

Wieczorem od Salisbury można dostać się autobusem do Amesbury, a następnie dostać się taksówką do hostelu (około 7 z Amesbury, 25 z Salisbury. Może być maksymalnie 6 osobowym.)

Lokalne firmy taxi można nazwać na 01980 594411 powiedzieć im schronisko cię przysłał!