X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Stolas Hostel

Av 14, Calle 35, San Jose, Kostaryka

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google By podatku i samochodem:
200 mts Północ od "La Sede Lechera"

Od Arenas San Pedro cztery przecznice na południe (przejść obok mostu) i skręcić w prawo, potem prosto, trzy bloki, dom narożny w prawej ręce na ulicy.

Od Veritas Uniwersytetu trzysta metrów na wschód, a następnie wyjść na prawo (na północ) i przejść dwieście metrów, można zobaczyć dom narożny przed sobą, to jest hostel.


Autobusem:

Wyjście z lotniska i dostać się do przystanku autobusowego, który jest na głównej ulicy. Po tym, jechać autobusem (TUASA i kombi są dwie firmy autobusowe, które powinny być szukasz) do San José, powinno kosztować około 1,00 $.
Gdy dojdziesz do dworca autobusowego naprzeciwko parku i kościoła (Parque de la Merced) w San Jose, należy wysiąść i można:

a) dostać się taksówką do hostelu, który powinien kosztować między 4,00 $ i USA 6,00 dolarów. Zaleca się, aby utrzymać się w hostelu adresy przydatne tylko w przypadku, kierowca nie wie, gdzie jest.

b) Zacznij iść Wschód w 2nd Avenue aż do Caja Costarricense del Seguro Social budynku (około jeden km pieszo) w prawej ręce na ulicy. Tam należy szukać autobusów, że głowa do Zapote. Zapytaj o Zapote autobusów, które zatrzymują się w pobliżu Veritas Uniwersytetu oraz tych. Upewnij się, aby powiedzieć kierowcy, że chcesz wysiąść na Veritas. Po tym, należy iść trzysta metrów Wschód, a następnie wyjść na lewo (na północ) i przejść dwieście metrów, można zobaczyć dom narożny przed sobą, to jest hostel.