X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Stanpoli Hotel

Küçükayasofya mah. Yeğen sok. No:5 Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem - mamy 24 HOUR prywatnych lub transfer z lotniska usługi dowozu.
PRYWATNY SERWIS: może ciebie wysyłając prywatną transfer z lotniska Ataturk (główne lotnisko po stronie europejskiej) za 30 € lub Sabiha GOCKEN (w azjatyckiej części) do 70 € w momencie wyboru. Ten koszt jest za rezerwację i IS w czasie od 1 do 4 osób w rezerwacji w sumie.
Musimy znać szczegóły walka, jeśli poprosisz o prywatnym busem. Należy też określić, czy przyjeżdżacie na lotnisku Ataturk lub Sabiha Gocken I jeśli chcesz korzystać z prywatnej usługi podnieś lub promu odebrać. Proszę napisz nam tę informację przynajmniej na 24 godziny przed są przybyć.


Na lotniska Ataturk, proszę spotkać przy biurku Turystyka Informacyjnego.
Proszę nie iść z nikim, chyba że mają znak z nazwą na nim (niektórzy mogą powiedzieć, że są z lotniska usługi nie wierzy im, to jest sztuczka!)
Ewentualnie, z lotniska Ataturk, podejmują lotniska autobusem (autobus Havas) lub tramwaj-metro do Aksaray.
Stamtąd kolejny tramwaj do Sultanahmet. (Tramwaj kursuje od 06.00 rano do 23.30 w nocy). Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami kiedy wysiąść z tramwaju.


Od lotniska Sabiha Gocken, można również wziąć autobus do Taksim. Autobus odjeżdża o 05:00 i 06:00, a także co pół godziny między 18.00-23.00. Od 23.00-1.00 może być usługa dodatkowa co pół godziny.

Od Taksim, można wziąć taksówkę do naszej własności lub metrem do Kabatas a następnie tramwaj, aby przejść do Sultanhamet. Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej, po wysiąść z tramwaju. Odwiedź stronę Havas więcej szczegółów.

Autobusem, tramwajem do Aksaray. Stamtąd trzeba przejść z głównej drogi przez pieszych metra (które jest pod drogi).
Po wyjściu z metra, zobaczysz inny tramwaj linii naprzeciwko ciebie, zwany Yusuf Pasa. Tramwajem do Sultanahmet.
Upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku! Wysiąść na przystanku Sultanahmet. Wysiąść z tramwaju i iść z górki. Pojawi się informacja turystyczna.
Są otwarte w ciągu dnia i mogą pomóc skierować cię do hotelu. Jeśli nie, idź do Hipodrom placu obok BlueMosque do końca.
Weź pierwszą drogę w lewo. Zejdź na dół, a następnie skręcić w pierwszą drogę w lewo, a następnie jechać prosto i po włączeniu po raz ostatni na prawo zobaczysz Stanpoli Hotel znak (pieszo jest zaledwie 7 minut). W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt telefoniczny i przyjdziemy po ciebie.

Pociągiem - tramwajem naprzeciwko dworca do Stambułu, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi powyżej.

Statkiem - po przyjeździe na Karakoy, przejść przez most Galata i tramwajem do Sultanahmet.