X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Village

165 Borough High Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Zapoznaj się z linią Piccadilly do Green Park. Zmień się na linii Jubilee Eastbound do London Bridge. Schodami ruchomymi wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Z dworca Victoria:
Weź Circle & Rejonowego Westminster zmiany na linii do linii Jubilee Eastbound do London Bridge. Schodami ruchomymi wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do stacji London Bridge i wyjście poprzez wyjścia dla taksówek lub autobusów. Skręć w lewo na pierwszym światłach tuż za rogiem. To Borough High St. Skręć w lewo i iść przez około pięć minut.

Od Stansted:
Pociągiem do Liverpool Street. Autobus 35 z nie zatrzymuje się tuż przed naszymi drzwiami na Borough High Street. Można też wybrać się głównej linii metra do Banku, przesiąść się na linię Północnej i przejść jeden przystanek do London Bridge. Schodami ruchomymi wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Od stacji Waterloo:
Pojechać linią Jubilee dwa przystanki do London Bridge. Schodami ruchomymi wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Z lotniska Luton:
Weź pociąg Thameslink z Luton dworca bezpośrednio do London Bridge. Wyjdź przez wyjście dla taksówek lub autobusów. Skręć w lewo na pierwszym światłach tuż za rogiem. To Borough High St. Skręć w lewo i iść około pięciu minut.