X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Village

165 Borough High Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Zapoznaj się z linii Piccadilly w Green Park. Zmień się na Eastbound linii Jubilee do London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Od stacji Victoria:
Weź Westminster zmiany Circle & District Line na do Eastbound linii Jubilee do London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do stacji London Bridge i wyjście przez wyjście dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo na pierwszym światłach tuż za rogiem. To Borough High St Skręć w lewo i iść przez około pięć minut.

Od Stansted:
Pociągiem do Liverpool Street. Stamtąd autobus 35 zatrzymuje się tuż przed naszymi drzwiami na Borough High Street. Można też wybrać się środkowi rury do Banku, zmiany na linii Northern i przejść jeden przystanek do London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Od stacji Waterloo:
Take linii Jubilee dwa przystanki do London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Jesteśmy niecałe pięć minut.

Z lotniska Luton:
Weź Thameslink pociąg z dworca bezpośrednio do Luton London Bridge. Wyjdź przez wyjście dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo na pierwszym światłach tuż za rogiem. To Borough High St Skręć w lewo i iść około pięciu minut.