X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Shepherds Bush

Belushis Bar, 13-15 Shepherds Bush Green., Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel znajduje się po drugiej stronie ulicy od Busha stacji Pasterza na linii Central.

Z lotniska Heathrow:
Metrem do Hammersmith, zmieni się na linii Hammersmith i miasta, przejść jeden przystanek do Shepherds Bush Market. Wyjście z dworca i skręcić w lewo i iść 800metres do nas na rondzie. Można również autobus do Shepherds Bush Green z Hammersmith, pozostawiając w odległości 50 metrów do St Christopher Inn Bar Belushi.

Z dworca Victoria:
(W tym dworca autobusowego) Złap Victoria Line do Oxford Circus, przesiąść się na linii Central do Shepherd Bush. Że znajdują się naprzeciwko stacji z boku z lewej strony. Alternatywnie, wskoczyć na autobus 46 prawo do naszych drzwi.

Z lotniska Gatwick:
Wsiądź do pociągu do Clapham Junction naziemnych. Stąd złapać pociąg lądową bezpośrednio Shepherd Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca na lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Wsiądź do pociągu do London Liverpool Street, a następnie wskoczyć na centralnej linii do Shepherd Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca na lewej stronie.

Od stacji Waterloo:
Weź linii Jubilee do Bond Street i przesiąść się na linii Central do Shepherd Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca na lewej stronie.

Z lotniska Luton:
Weź Thameslink Pociąg z Luton dworca bezpośrednio do King Cross. Zmień tutaj, aby linia północna na Tottenham Court Road, a następnie przesiąść się na głównej linii zachodniej związana do Shepherd Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca na lewej stronie.