X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Shepherds Bush

Belushis Bar, 13-15 Shepherds Bush Green., Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel znajduje się po drugiej stronie ulicy od stacji Shepherd Bush jest na linii Central.

Z lotniska Heathrow:
Metrem do Hammersmith, Hammersmith i przejść na linii miasto, iść jeden przystanek do Shepherds Bush Market. Wyjście z dworca i skręcić w lewo i iść 800metres do nas na rondzie. Możesz również autobus do Shepherd Bush Green od Hammersmith, pozostawiając w odległości 50 metrów do St Christopher Inn Bar Belushi.

Od stacji Victoria:
(W tym dworca autobusowego) Złap Victoria Line do Oxford Circus, zmiany na linii Central na Shepherds Bush. Znajdujemy się naprzeciwko dworca po lewej stronie. Alternatywnie, wskoczyć na autobus 46 prawo do naszych drzwi.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem nadziemnej do Clapham Junction. Stąd złapać pociąg lądową bezpośrednio Shepherda Busha. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca po lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Pociągiem do London Liverpool Street, a następnie wskoczyć na linii centralnej do Shepherds Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca po lewej stronie.

Od stacji Waterloo:
Weź linii Jubilee do Bond Street i przesiąść się na linii Central do Shepherds Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca po lewej stronie.

Z lotniska Luton:
Weź Thameslink pociąg z Luton stacji bezpośredni króla Krzyża. Zmienić, żeby linia północna do Tottenham Court Road, a następnie przesiąść się do linii środkowej zachodniej związana do Shepherds Bush. Aktualnie znajduje się naprzeciwko dworca po lewej stronie.