X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Oasis

59 Borough High Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


73%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 62%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Recepcja jest na wsi. Znajduje się zaledwie pięć minut drogi na 165 Borough High Street.

Z lotniska Heathrow:
Zapoznaj się z linii Piccadilly w Green Park, zmienić się na Eastbound linii Jubilee do London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do wyprowadzenia stacji London Bridge poprzez wyjścia dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo do 1 światłach tuż za rogiem. To Borough High St Skręć w lewo i iść około pięciu minut.

Z lotniska Stansted:
Pociągiem do Liverpool Street. Autobus 35 zatrzymuje się tuż przed naszymi drzwiami na Borough High Street.
Można też wybrać się środkowi rury do Banku, a następnie przesiąść się do linii Northern. Przejdź jeden przystanek na London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Z lotniska Luton:
Weź Thameslink pociąg z dworca bezpośrednio do Luton London Bridge. Wyjdź przez wyjście dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo na pierwszym światłach tuż za rogiem. To Borough High St Skręć w lewo i iść około pięciu minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Z Victoria Coach i dworca kolejowego:
Weź koło lub linię dzielnica Westminster i zmienić na Eastbound Jubilee Line. Wysiąść na London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z linii Jubilee dwa przystanki i wysiąść na London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.