X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Inn - London Bridge

121 Borough High Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Bez względu na to co hostel będziesz zaglądać do, recepcja znajduje się na wsi. Jest położony w odległości zaledwie 100 metrów do drogi na 165 Borough High Street.

Z lotniska Heathrow:
Podjąć Piccadilly Line do Green Park, zmienić się na kierunku wschodnim linia Jubilee do London Bridge. Weź gminy Wysokie schody wyjścia St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest to mniej niż pięć minut spacerem. Proszę wydrukować mapę powyżej, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do stacji London Bridge wyjściem poprzez wyjścia dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo w 1. secie światłach tuż za rogiem. To Borough High St skręcić w lewo i iść 5min APROX.

Z lotniska Stansted:
Do dworca Liverpool Street. Autobus linii 35 zatrzymuje się tuż przed naszymi drzwiami na Borough High Street.
Można też wybrać się na linii centralnej rury do Banku, a następnie przejść do linii Northern. Przejdź jeden przystanek do London Bridge. Weź gminy Wysokie schody wyjścia St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest to mniej niż pięć minut spacerem. Proszę wydrukować mapę powyżej, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę.

Z lotniska Luton:
Wsiądź do pociągu Thameslink z Luton Station bezpośrednio do London Bridge. Wyjdź przez wyjście dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo na pierwszych światłach drogowych tuż za rogiem. To Borough High Turn St w lewo i iść około pięciu minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę.

Od dworca kolejowego i autobusowego Victoria kolejowego:
Weź Circle Line lub powiat do Westminster i przesiąść się w kierunku wschodnim linia Jubilee. Wysiąść na London Bridge. Weź gminy Wysokie schody wyjścia St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest to mniej niż pięć minut spacerem. Proszę wydrukować mapę powyżej, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z linii Jubilee dwa przystanki i wysiąść na London Bridge. Weź gminy Wysokie schody wyjścia St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest to mniej niż pięć minut spacerem. Proszę wydrukować mapę powyżej, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę.