X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Inn - London Bridge

121 Borough High Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Bez względu na to, które schronisko jesteś zameldowaniu się, odbiór jest na wsi. Jest położony w odległości zaledwie 100 metrów w górę drogi w 165 Borough High Street.

Z lotniska Heathrow:
Zapoznaj się z linii Piccadilly do Green Park; zmieni się na Eastbound linii Jubilee do London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do wyprowadzenia stacji London Bridge poprzez wyjścia dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo do 1 światłach tuż za rogiem. To Borough High St Skręć w lewo i iść APROX 5min.

Z lotniska Stansted:
Pociągiem do Liverpool Street. Autobus 35 zatrzymuje się tuż przed naszymi drzwiami na Borough High Street.
Można też wybrać się środkowi rury do Banku, a następnie przesiąść się do linii Northern. Przejdź jeden przystanek na London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Z lotniska Luton:
Weź Thameslink pociąg z dworca bezpośrednio do Luton London Bridge. Wyjdź przez wyjście dla taksówek i autobusów. Skręć w lewo na pierwszym światłach tuż za rogiem. To Borough High St Skręć w lewo i iść około pięciu minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Z Victoria Coach i dworca kolejowego:
Weź koło lub linię dzielnica Westminster i zmienić na Eastbound Jubilee Line. Wysiąść na London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z linii Jubilee dwa przystanki i wysiąść na London Bridge. Weź schody wyjścia Borough High St do poziomu ulicy i skręcić w lewo. Stąd jest w odległości mniej niż pięć minut. Proszę wydrukować mapę powyżej, aby pomóc Ci znaleźć swoją drogę.