X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Hammersmith

28, Hammersmith Broadway, Hammersmith, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google To Hammersmith Youth Hostel znajduje się w zachodnim Londynie w pobliżu lotniska Heathrow i Tamizy.

Z lotniska Heathrow:
Weź na linii Piccadilly londyńskiego metra do przystanku Hammersmith. Śledź zjazdem Hammersmith Broadway. Zobaczysz hostel bezpośrednio przed sobą, tak po prostu przejść przez drogę. Mamy położony w barze Belushi.

Z lotniska Stansted:
Weź Stansted Express do stacji kolejowej Liverpool Street.
Linia metra Hammersmith i City idzie prosto do stacji metra Hammersmith i jesteśmy naprzeciwko, powyżej barze Belushi.

Z lotniska Luton:
Weź Thameslink pociąg z Luton stacji bezpośrednio od dworca kolejowego London Euston. Po przyjeździe tutaj, skakać na linii Northern londyńskiego metra i udać się na północ do jednego przystanku do Kings Cross St Pancras. Tutaj przełączyć pociągów i dostać się na kierunku południowym linii Piccadilly która przeniesie Cię prosto do stacji metra Hammersmith. Zobaczysz hostel po wyjściu z wyjściem Hammersmith Broadway. Znajdujemy się w barze Belushi.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do dworca kolejowego Victoria. Po przyjeździe tutaj, szef Okręgowej w kierunku zachodnim linii londyńskiego metra i dostać się na pociąg z Ealing Broadway lub Richmond sprawie przed nim. Spowoduje to siedem przystanków do stacji metra Hammersmith i jesteśmy naprzeciwko niego, powyżej barze Belushi.

Od stacji Paddington:
Weź różowy metrem linii Hammersmith i City do Hammersmith i zjazd Hammersmith Broadway. Znajdujemy się w barze Belushi w poprzek drogi.

Od Kings Cross St Pancras:
Zapoznaj się z linii metra Piccadilly prosto na Hammersmith.

Od stacji Liverpool Street:
To jest proste jak linia metra Hammersmith i City idzie prosto do stacji metra Hammermsith.

Od stacji Waterloo:
Metrem linii Jubilee do Westminster, pobyt pod ziemią i przejść na linii District. Upewnij się, że dostać się do pociągu kierunku zachodnim, który ma Richmond lub Ealing Broadway na przed nim. W przeciwnym razie może się dobrze skończyć się w niewłaściwym miejscu.

Od stacji Victoria:
Wystarczy przejść na linii Rejonowego i postępuj zgodnie z instrukcjami, jak powyżej - w przeciwnym wypadku może skończyć się w Wimbledonie!

Z dworca autobusowego Hammersmith:
Możesz zobaczyć schronisko z dworca autobusowego, więc po prostu stosować się do linii wzroku. Znajdujemy się w barze Belushi.