X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Hammersmith

28, Hammersmith Broadway, Hammersmith, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


76%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google To Hammersmith Youth Hostel znajduje się w zachodnim Londynie w pobliżu lotniska Heathrow i rzeki Tamizy.

Z lotniska Heathrow:
Zapoznaj się z linią Piccadilly na stacji londyńskiego metra do stacji Hammersmith. Śledź zjazdem Hammersmith Broadway. Zobaczysz hostelu bezpośrednio przed tobą, tak po prostu przejść przez ulicę. Jesteśmy położony w barze Belushi.

Z lotniska Stansted:
Weź Stansted Express do stacji kolejowej Liverpool Street.
Linia metra Hammersmith i City idzie prosto do stacji metra Hammersmith i jesteśmy naprzeciwko przede Bar Belushi.

Z lotniska Luton:
Weź pociąg Thameslink z Luton dworca bezpośrednio do dworca kolejowego London Euston. Po przyjeździe tutaj, skakać na linii Northern londyńskiego metra i udać się na północ jeden przystanek do Kings Cross St Pancras. Tutaj przełączyć pociągów i dostać się na południowym linii Piccadilly, który zabierze Cię prosto do stacji metra Hammersmith. Pojawi się hostel, gdy wychodzą z wyjściem Hammersmith Broadway. Znajdujemy się w barze Belushi.

Z lotniska Gatwick:
Pociągiem do dworca kolejowego Victoria. Po przyjeździe tutaj, głowa do Okręgowej linii kierunku zachodnim londyńskiego metra i dostać się na pociąg z Ealing Broadway i Richmond w sprawie przed nim. To zajmie Ci siedem przystanków do stacji metra Hammersmith i jesteśmy naprzeciwko niego, przede Bar Belushi.

Od stacji Paddington:
Weź różowy metrem linii Hammersmith i City do Hammersmith i zjazd Hammersmith Broadway. Znajdujemy się w barze Belushi w poprzek drogi.

Od Kings Cross St Pancras:
Weź Piccadilly podziemny prostej do Hammersmith.

Od stacji Liverpool Street:
To jest proste jak linia metra Hammersmith i City idzie prosto do stacji metra Hammermsith.

Od stacji Waterloo:
Metrem linii Jubilee do Westminster, pobyt pod ziemią i skakać na linii District. Upewnij się, że masz w pociągu kierunku zachodnim, który ma Richmond lub na Ealing Broadway przed nim. W przeciwnym razie może się dobrze skończyć się w niewłaściwym miejscu.

Z dworca Victoria:
Wystarczy skok linii District i postępuj zgodnie z instrukcjami, jak wyżej - w przeciwnym wypadku może skończyć się w Wimbledonie!

Z dworca autobusowego Hammersmith:
Możesz zobaczyć hostel z dworca autobusowego, więc po prostu stosować się do linii wzroku. Znajdujemy się w barze Belushi.