X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Camden

48-50 Camden High Street, Camden NW1, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Weź linii Piccadilly do Kings Cross. Zmień tutaj do linii Północnej i wziąć to jeden przystanek na Camden Town. Wyjdź z dworca i iść w lewo w dół Camden High Street przeszłości McDonalds i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół po lewej stronie.

Od stacji Victoria:
Złap linii Victoria do Kings Cross. Zmienić do niego linii Północnej i pójść na jeden przystanek do Camden Town. Wyjdź z dworca i iść w lewo w dół Camden High Street przeszłości McDonalds i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół po lewej stronie.

Z lotnisk Gatwick i Luton:
Pociągiem Thameslink do Kings Cross i stąd metrem do jednego przystanku na linii Północnej do miasta Camden. Wyjdź z dworca i iść w lewo w dół Camden High Street przeszłości McDonalds i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół po lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Pociągiem do Liverpool Street. Stąd metrem do Kings Cross. Zmień tutaj do linii Północnej i przejść jeden przystanek do miasta Camden. Wyjdź z dworca i iść w lewo w dół Camden High Street przeszłości McDonalds i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół po lewej stronie.

Od stacji Waterloo:
Northern Line zabrać do miasta Camden. Wyjdź z dworca i iść w lewo w dół Camden High Street przeszłości McDonalds i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół po lewej stronie.