X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do St Christopher's Camden

48-50 Camden High Street, Camden NW1, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Weź Piccadilly Line do Kings Cross. Zmiana tutaj do północnej linii i wziąć to jeden przystanek na Camden Town. Wyjdź z dworca i idź w lewo w dół Camden High Street McDonalds przeszłości i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół na lewej stronie.

Z dworca Victoria:
Złap linii Victoria do Kings Cross. Zmiana niniejszej umowy linii Northern i pójść na jeden przystanek do Camden Town. Wyjdź z dworca i idź w lewo w dół Camden High Street McDonalds przeszłości i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół na lewej stronie.

Z Gatwick lub Luton lotnisk:
Wsiądź do pociągu Thameslink do Kings Cross i stąd metrem do jednego przystanku na linii Northern na Camden Town. Wyjdź z dworca i idź w lewo w dół Camden High Street McDonalds przeszłości i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół na lewej stronie.

Z lotniska Stansted:
Do dworca Liverpool Street. Stamtąd do metra Kings Cross. Zmiana tutaj do północnej linii i przejść jeden przystanek do miasta Camden. Wyjdź z dworca i idź w lewo w dół Camden High Street McDonalds przeszłości i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół na lewej stronie.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z linii Northern na Camden Town. Wyjdź z dworca i idź w lewo w dół Camden High Street McDonalds przeszłości i Burger King. Jesteśmy 200 metrów w dół na lewej stronie.