X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do St. Athans

20 Tavistock Place, Russell Square, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od metra (tube) stacji-
Od Russell Square: krzyż Bernard św przez przejście dla pieszych, idź prosto do Marchmont Street, nadal na 2 bloki. Na przełomie Tavistock Place lewo.

Od stacji Euston: przekazać przystanki, przejść do parku naprzeciwko stacji, zejść Upper Woburn Place, na Placu Tavistock skręcamy w lewo i jesteśmy na prawej stronie.

Od Kings Cross St Pancras: Podejdź Euston Rd (w kierunku stacji Euston), skręcić w lewo w Judd St a następnie w prawo w Tavistock Place, jesteśmy wtedy na lewej stronie.

Z lotniska-
Z lotniska Heathrow: rury Linia Piccadilly prosto do Russell Square (najszybsza)

Z Gatwick: First Capital Connect pociąg do Kings Cross, a następnie rury (Piccadilly Line) do Russell Square, lub Gatwick Express do Victoria, to rurka (Victoria Line) do Euston.

Od Stansted: Express Stansted do Liverpool Street, a następnie rurka (Koło, Metropolitan lub linii Hammersmith & City) do Kings Cross (lub rurkę do Russell Sq)

Z Luton: transport autobusowy do Luton Airport Parkway, potem First Capital Connect pociąg do St Pancras International, następnie rurę z Kings Cross (lub pieszo do hotelu).

Z lotniska miasta: Bus do Canning Town, Docklands Light Railway w Banku, a następnie rura do Russell Square.