X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Soul Kitchen

Moika embankment 62 app 9, St Petersburg, Rosja

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 99%Czystość
  • 99%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z
Stacja metra "Admiralteyskaya ':
skręcić w prawo i przejść dwie przecznice do Moika rzeki, kiedy będziesz musiał stawić czoła rzeki skręcić w prawo i iść do 'czerwony' mostu. przejechać przez most i skręcić w prawo, wzdłuż rzeki do budynku 62, nasze wejście jest w ramach pierwszego balkonu (4 budynek po mostku, po lewej stronie rzeki), naciśnij jeden przycisk i nie zapomnij wspomnieć, że jesteś " ponownie będzie hostel Soul Kitchen, jeśli jesteś proszony.

Z lotniska:
Jechać autobusem do stacji metra "Moskiewski", liczba autobusów 113, 213, lub 13, jeśli masz zamiar z terminalu 2, 39, autobusem i masz zamiar z Terminala 2, przejdź do stacji metra Sadovaya, podczas zamykania przejść do metra Grivtsova pasa, idź prosto aż do końca ulicy (ok. 650 metrów), na Moika embarkment skręcić w prawo i nasze wejście jest po banku (jeden z piękny balkon).

Autobusem

od dworca autobusowego podjąć w lewo, idź do Liteiniy perspektywą, wsiąść do autobusu numer 3 w kierunku do Newski perspektywę (w prawo), przejść 9 przystanków till przystanku "Malaya Morskaya ', iść w tym samym kierunku z autobusem aż do ulicy" Gorokhovaya' skręć w lewo, skręć w prawo za mostem, wzdłuż rzeki do budynku 62, nasze wejście jest w ramach pierwszego balkonu (4 budynek po mostku, po lewej stronie rzeki), naciśnij jeden przycisk i nie zapomnij wspomnieć, że idziesz do hostelu Soul Kitchen, jeśli jesteś proszony.Samochodem

Należy pamiętać, że aby dotrzeć do hostelu samochodem, musisz włączyć do Moika rzeki od ulicy Gorokhovaya (ruch jednokierunkowy).

Taksówką

Taksówką może być różny w zależności od czasu, w nocy z jazdy
Lotnisko będzie kosztować około 800 RUB i około 900 RUB w
dni, jeśli się od Moskiewskiego dworca kolejowego jest około 400 RUB

Bądź świadomy prywatnej taxi - nawet jeśli mówią, że są na metr, nie należy z nich korzystać, ponieważ starają się ukraść pieniądze, ponieważ rosyjski taksówki nie używać metrów - ceny są stałe! W przypadku korzystania z biura taksówką na terenie lotniska omówić cenę i wziąć pokwitowanie przed rozpoczęciem jouney. Unikaj oferty taksówkarzy, nawet jeśli mają znaczek firmy z nimi.
Najlepszym sposobem jest zamówić taksówkę z wyprzedzeniem przez telefon, online lub kontaktując się z nami.