X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Soggiorno Venere

Via Guelfa, 59, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Pociągiem

Z dworca SM Novella (200meters oddalony = 5 minut pieszo). Stojąc na stacji plecami do torów kolejowych, wyjść do wyjścia po lewej stronie. Po naprzeciwko stacji skręcić w prawo a następnie w lewo wzdłuż Largo Alinari = via Nazionale i skręcić w lewo na trzecim ulicy. To Via Guelfa, n 59 czarny.

Samochodem

Od autostrady A1, zjazd Firenze Nord i kierować się znakami na Firenze centro. W Fortezza da Basso (twierdzy) podejmuje Viale Spartaco Lavagnini. Skręć w prawo na pierwszych światłach w poprzez S.Caterina d'Alessandria i dalej prosto w Via Nazionale, po placu z drzew (Piazza Indipendenza), na pierwszym żółtym świetle skręcić w prawo w Via Guelfa gdzie jesteśmy pod numerem 59.


Od autostrady A1, zjazd Firenze Sud, kierować się znakami na Firenze centro. Na Piazza della Liberta, (kwadrat z łuku) skręcić w via Lorenzo Il Magnifico. Na pierwszych światłach skręcić w lewo i dalej prosto, aż poprzez S.Caterina d'Alessandri. Idź prosto do Via Nazionale, po placu z drzew (Piazza Indipendenza), na pierwszym żółtym świetle skręcić w prawo w Via Guelfa gdzie jesteśmy pod numerem 59.

Samolotem

Z Aeroport można wziąć taksówkę (to jest około 15-20 minut / 20 €) lub autobusem
(Vola in bus) do stacji Santa Maria Novella (około 20 minut). Z dworca przestrzegać wskazówek powyżej.