X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Soggiorno Venere

Via Guelfa, 59, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 40%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem

Z Dworca Centralnego SM Novella (200meters dala = 5 minut pieszo). Stojąc na stacji plecami do torów kolejowych, wyjść lewy zjazd ręki. Gdy przed stacją skręcić w prawo a następnie w lewo wzdłuż Largo Alinari = Via Nazionale i skręcić w lewo na trzecim ulicy. To Via Guelfa, n 59 czarny.

Samochodem

Z autostrady A1, zjazd na Firenze Nord i postępuj zgodnie ze wskazówkami w Firenze Centro. Na Fortezza da Basso (twierdza) podejmują viale Spartaco Lavagnini. Skręć w prawo na pierwszych światłach na via S.Caterina d'Alessandria i dalej prosto w Via Nazionale, po placu z drzew (Indipendenza piazza), na pierwszym zakręcie żółte światło w prawo w Via Guelfa gdzie jesteśmy pod numerem 59.


Z autostrady A1, zjazd Firenze Sud, wykonaj następujące wskazania do Firenze Centro. Na Piazza della Liberta, (kwadrat z łuku) zamieniają się w Via Lorenzo Il Magnifico. Na pierwszych światłach skręcić w lewo i dalej prosto, aż poprzez S.Caterina d'ALESSANDRI. Idź prosto do via Nazionale, po placu z drzew (Indipendenza piazza), na pierwszym zakręcie żółte światło prawo na via Guelfa gdzie jesteśmy pod numerem 59.

Samolotem

Od Aeroport można wziąć taksówkę (jest to około 15-20 minut / 20 €), lub autobusem
(Wola w autobusie) do stacji Santa Maria Novella (około 20 minut). Z dworca przestrzegać wskazówek powyżej.