X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Snoozles Hostel Galway

Forster Street, Galway, Irlandia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Nowy dworzec autobusowy jest tuż obok nas, to usługi Stacja wszystkie prywatne trenerów przybywający do miasta Galway. Po wyjściu z dworca, wyjść w prawo i idź ścieżką do 10 metrów, skręć w prawo i idź na kolejne 10 metrów i jesteśmy tam - Hostel Snoozles.

Istnieje godzinę autobusem działa między dublińskiego lotniska / dworca autobusowego w Dublinie Centralny i dworzec autobusowy Galway. Galway jest dobrze obsługiwane przez autobusy na terenie całego kraju.

Jest firmą prywatną autobus działa bezpośrednie połączenie autokarowe pomiędzy lotniska w Dublinie i Galway. Operator trener nazywa GoBus.

Od pociągu / PKS (Bus Eireann):
Po wyjściu z budynku dworca, wyjść w lewo i dalej do końca drogi (ok. 20 metrów), będziesz stoi Eyre Square i Plac Kennedy'ego. Skręć w prawo w Forster Street, przejść prosto przez światłach i Snoozles Hostel położony jest 20 metrów na prawo, w sąsiedztwie nowego dworca autobusowego.

Istnieje około pięć pociągów kursujących codziennie od Dublina i Galway. Jest to jedyne połączenie pociągiem od miasta Galway.

Z regionalnego lotniska w Galway (Carnmore Airport):
Ten znajduje się pięć mil na wschodniej stronie miasta Galway. Jest taxi dostępne z zewnątrz lotniska.

Mimo, że nie ma parkingu na miejscu, my nie oferują zniżki do 50% na bezpiecznym parkingu wielopiętrowych tuż obok, dostępne w recepcji.