X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Snoozles Hostel Galway

Forster Street, Galway, Irlandia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Nowy dworzec autobusowy jest tuż obok nas, to wszystkie usługi Stacja Bus przybywających do miasta Galway. Po opuszczeniu stacji, wyjść w prawo i kierować się chodnik na 10 metrów; skręcić w prawo i przejść przez kolejne 10 metrów i jesteśmy tam - Snoozles Hostel.

Godzinowa jest uruchomiony autobus między dworca autobusowego w Dublinie Lotnisko / Dublin Central i dworca autobusowego w Galway. Galway jest dobrze obsługiwane przez autobusy na terenie całego kraju.

Jest firmą prywatną autobus działa bezpośrednie połączenie autobusowe między lotniska w Dublinie i Galway. Operator trener nazywa GoBus.

Od dworca kolejowego / autobusowego (Bus Eireann):
Po wyjściu z budynku stacji, wyjście i dalej w lewo na końcu drogi (ok. 20 m); będzie skierowana Eyre Square i Plac Kennedy'ego. Skręć w prawo w Forster Street, przejść prosto przez światłach i Snoozles Hostel położony jest w odległości 20 metrów po prawej stronie, w sąsiedztwie nowego dworca autobusowego.

Istnieje około pięć pociągów kursujących codziennie od Dublina i Galway. To jest tylko związek pociągiem od miasta Galway.

Mimo, że nie ma parkingu na miejscu, ale oferujemy zniżki nawet do 50% w bezpiecznym wielopiętrowych parkingu tuż obok drzwi, dostępne w recepcji.