X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Smart Hyde Park View

16 Leinster Terrace W2 3EU?, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Mapa i dojazd

Samolotem
Z lotniska Heathrow
Za pośrednictwem Heathrow Express
Przybliżony czas podróży: 35 minut
Następujące objawy w obrębie lotniska znaleźć peronie Heathrow Express. Wsiąść do Heathrow Express i pozostają w pociągu, aż do osiągnięcia stacji Paddington. Wyjść z Heathrow Express na stacji Paddington i wyjściu z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Craven Road staje Craven Hill. Craven Hill staje CRAVEN GARDENS. Na skrzyżowaniu Craven Gardens i Leinster Terrace, skręcić w lewo w Leinster Terrace. Zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU.

Przez London Underground
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 10 minut
W pociągu linii Piccadilly z zacisku 4 do Earls Court Station, zmiany w District Line w kierunku północnym przez Edgware Road, lub kierunku zachodnim Circle Line przez Kings Cross. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Gatwick
Przez Gatwick Express Train
Przybliżony czas podróży: 55 minut
Postępuj zgodnie z drogowskazami do orientacyjnych Gatwick Express lub Southern pociągu do London Victoria. Wsiąść do pociągu i pozostać na pokładzie aż do Victoria Station. Przełącz się na stacji metra i pokład linii kolejowej Victoria w kierunku północnym. Na Oxfort Circus stacji zmiany środkowi, w kierunku zachodnim. Wysiąść na stacji Queensway. Po opuszczeniu stacji w prawo na obrót queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Gatwick Express
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 40 minut
Postępuj zgodnie z drogowskazami do orientacyjnych przystanku autobusowego. Zarząd National Express autobusowe do Londynu i pozostać na pokładzie aż do dworca autobusowego Victoria. Wyjdź z dworca PKS i znaków do dworca Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Stansted
Przez Stansted Express Train
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 15 minut
Postępuj zgodnie z drogowskazami do orientacyjnych pociągiem Stansted Express. Wsiąść do pociągu i pozostać na pokładzie aż do stacji Liverpool Street. Przełącz się na stacji metra i wsiąść do pociągu Central Line w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt, Ealing Broadway lub White City. Wysiąść na Queesway stacji. Wyjście z dworca, przejść Queensway drogi i skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Express Stansted
Przybliżony czas podróży: 2 godziny
Postępuj zgodnie z drogowskazami do orientacyjnych dworca autobusowego Stansted. Zarząd krajowy w Londynie związany trenera i pozostanie na pokładzie aż do London Victoria Coach Station. Wyjdź z dworca PKS i znaków do dworca Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z Luton
Przez Luton Express Train
Przybliżony czas podróży: 1 godzina
Podczas lądowania na London Luton Airport, Luton złapać bezpłatny autobus z lotniska na zewnątrz terminalu w Bay 1. To zabierze Cię do stacji Luton Airport Parkway w około 10 minut, gdzie można złapać pociąg Southbound w First Capital Connect, Londyn. Wsiąść do pociągu i pozostać na pokładzie aż do dworca kolejowego King Cross. Transfer do stacji metra i rady westbound kolejowego Circle Line do High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Luton ekspresowe
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 40 minut
Podczas lądowania na lotnisku London Luton, zamknij terminal i przejść do przystanku autobusowego. Pokładzie National Express London-związany trenera i pozostanie na pokładzie aż do London Victoria Coach Station. Wyjdź z dworca PKS i znaków do dworca Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

POCIĄGIEM
Od stacji Paddington
Przez London Underground
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Wsiąść do pociągu Circle Line zachód w kierunku High Street Kensington, lub pociągu District Line w kierunku Wimbledonu. Wyjdź na stacji metra Bayswater. Wyjście z dworca na Queensway. Krzyż Queensway i na końcu skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester taras i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace po prawej stronie.

Pieszo
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Wyjście z dworca na Praed Street / Craven Road i skręcić w prawo. Spacer wzdłuż Craven Road, aż stanie się Craven Hill Road i nadal takie są Craven Hill Gardens. Kontynuuj, aż droga kończy się na skrzyżowaniu z Leinster Terrace. Skręć w lewo w Leinster Terrace i zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace po lewej stronie.

Od dworca Victoria Station
Przez London Underground
Przybliżony czas podróży: 20 minut
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku High Street Kensington. Wyjdź z pociągu na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, przejechać Queensway Droga i skręcić w prawo. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Od stacji Liverpool Street
Przez London Underground
Przybliżony czas podróży: 20 minut
Wsiąść do pociągu linii środkowej w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt, Ealing Broadway lub White City. Wysiąść na stacji i wysiąść Queesway do Queensway Road. Wyjście z dworca, przejść Queensway drodze i podjąć skręcić w prawo. t koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Metrem
Central Line
Wsiąść do pociągu linii środkowej w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt lub Ealing Broadway. Wysiąść na Queesway stacji. Wyjście z dworca, przejść Queensway drogi i skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Linia koło
Wsiąść do pociągu Circle Line w kierunku High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Linia dzielnica
Od południa (Wimbledon)
Wsiąść do pociągu District Line w kierunku Edgware Road. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Od strony północnej (Edgeware Drogowy)
Wsiąść do pociągu District Line w kierunku Wimbledonu. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway drogi. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, spójrz na stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster Terrace. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park na rogu Craven Hill Gardens i Leinster Terrace. Proszę kliknąć na znajdujący się naprzeciwko wejścia 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Autobusem
Od Piccadilly Circus
Regent Street / Jermyn Street stop Y
Przybliżony czas podróży: 35 minut
Zarząd Trasa 94 Autobus do Acton zielony / księcia Sussex. Jeździć, aż dojdziesz do Porchester Taras zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręcić w prawo, idąc Bayswater Road z parku na swojej prawej stronie. Idź aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż na około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel na 16 Leinster Terrace.

Od Oxford Circus
Zatrzymanie RC Oxford Circus
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Trasa 94 Autobus do Acton zielony / księcia Sussex lub Trasa 390 Bus w kierunku Notting Hill Gate. Jeździć, aż dojdziesz do Porchester Taras zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręcić w prawo, idąc Bayswater Road z parku na swojej prawej stronie. Idź aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż na około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel na 16 Leinster Terrace.

Od dworca kolejowego Victoria
Victoria Przystanek G
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Trasa 148 Autobus do Shepherds Bush. Jeździć, aż dojdziesz do Porchester Taras zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręcić w prawo, idąc Bayswater Road z parku na swojej prawej stronie. Idź aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż na około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel na 16 Leinster Terrace.

Od stacji Kings Cross
Kings Cross Przystanek R
Przybliżony czas podróży: 45 minut
Wsiąść do autobusu w kierunku trasy 390 Notting Hill Gate. Jeździć, aż dojdziesz do Porchester Taras zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręcić w prawo, idąc Bayswater Road z parku na swojej prawej stronie. Idź aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż na około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel na 16 Leinster Terrace.

Od stacji Liverpool Street
Razem w przybliżeniu czas podróży: 1 godzina, 15 minut
1. Zatrzymanie K Liverpool Street
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Trasa 344 Autobus w kierunku Clapham Junction / St Johns Hill. Wyjście z autobusu na Elephant & Castle Przystanek V.

2. Elephant & Castle Przystanek V
Przybliżony czas podróży: 40 minut
Zarząd Trasa 148 Autobus do Shepherds Bush. Jeździć, aż dojdziesz do Porchester Taras zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręcić w prawo, idąc Bayswater Road z parku na swojej prawej stronie. Idź aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż na około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel na 16 Leinster Terrace.