Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Smart Hyde Park View Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 7.4
 • Bezpieczeństwo 8.2
 • Lokalizacja 8.7
 • Personel 8.0
 • Atmosfera 7.1
 • Czystość 7.2
 • Udogodnienia 6.7

Lokalizacja

16 Leinster Terrace W2 3EU

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Mapa i wskazówki

Samolotem
Z lotniska Heathrow
Poprzez Heathrow Express
Przybliżony czas podróży: 35 minut
Następujące objawy w obrębie lotniska znaleźć peronie Heathrow Express. Wejść na Heathrow Express i pozostają w pociągu, aż do osiągnięcia stacji Paddington. Wyjdź z Heathrow Express na stacji Paddington i wyjściu z dworca na Praed Street. Skręć w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Craven Road staje CRAVEN HILL. CRAVEN HILL staje Craven Gardens. Na skrzyżowaniu CRAVEN GARDENS i Leinster TARAS, skręcić w lewo w Leinster TARAS. Zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU.

Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 10 minut
Zarząd kolejowa linia Piccadilly z terminalu 4 do stacji Earls Court, zmieni się na linii w kierunku północnym przez Powiatowego Edgware Road, lub kierunku zachodnim Circle Line poprzez Kings Cross. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Gatwick
Przez Gatwick Express Train
Przybliżony czas podróży: 55 minut
Śledź orientacyjne znakami na Gatwick Express lub Południowej pociąg do London Victoria. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do Victoria Station. Przełącz się na stacji londyńskiego metra i pociąg wsiąść do linii Victoria w kierunku północnym. Na Oxfort Circus stacji zmiany linii środkowej, w kierunku zachodnim. Wysiąść na stacji Queensway. Po opuszczeniu stacji skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Gatwick Express
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 40 minut
Śledź orientacyjne znakami na przystanku autobusowym. Zarząd autobusowe National Express z Londynu i pozostają na pokładzie aż do dworca autobusowego Victoria. Wyjdź z dworca PKS i znaków do stacji Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Stansted
Przez Stansted Express Train
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 15 minut
Śledź orientacyjne znaki dla pociągiem Express Stansted. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do stacji Liverpool Street. Przełącz się na stacji londyńskiego metra i wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim linii Central, Northolt, Ruislip Ealing Broadway lub White City. Wysiąść na stacji Queesway. Wyjściu ze stacji, przejechać Queensway Road i skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Express Stansted
Przybliżony czas podróży: 2 godziny
Śledź orientacyjne znaki dla dworca autobusowego Stansted, Zarząd krajowy Express London-związany trenera i pozostają na pokładzie aż do London Victoria Coach Station. Wyjdź z dworca PKS i znaków do stacji Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Luton
Poprzez Luton Express Train
Przybliżony czas podróży: 1 godzina
Podczas lądowania na London Luton Airport, złapać bezpłatny autobus z lotniska Luton z zewnątrz terminalu na Bay 1. Spowoduje to przejście do Luton Airport Parkway stacji w około 10 minut, gdzie można złapać pociąg First Capital Connect kierunku południowym do Londynu. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do dworca kolejowego King Cross. Przejazd do stacji metra i wyżywienie w kierunku zachodnim pociąg Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Luton Express,
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 40 minut
Podczas lądowania na lotnisku Londyn Luton, zamknij terminal i przejść do przystanku autobusowego. Zarząd Narodowego Express London-związany trenera i pozostają na pokładzie aż do London Victoria Coach Station. Wyjdź z dworca PKS i znaków do stacji Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

POCIĄGIEM
Od stacji Paddington
Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Wsiąść do pociągu Circle Line zachód w kierunku ulicy High Street Kensington, w pociągu lub w kierunku linii Rejonowy Wimbledonu. Wyjdź na stacji metra Bayswater. Wyjść ze stacji na Queensway. Krzyż Queensway i na końcu skręcamy w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester TARAS i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster TARAS, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace po prawej stronie.

Pieszo
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Wyjść ze stacji na Praed Street / Craven Road i skręcić w prawo. Spacer wzdłuż Craven Road, aż stanie się Craven Hill Road i kontynuować jak staje się Craven Hill Gardens. Kontynuuj, aż droga kończy się na skrzyżowaniu z Leinster TARAS. Skręć w lewo na Leinster TARAS, a zobaczysz w Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace po lewej stronie.

Z dworca Victoria Station
Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 20 minut
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wyjdź z pociągu na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, przejechać Queensway Road i skręcić w prawo. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road, Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Od stacji Liverpool Street
Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 20 minut
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim linii Central, Northolt, Ruislip Ealing Broadway lub White City. Wysiadają na stacji i wysiąść Queesway do Queensway Road. Wyjściu ze stacji, przejechać Queensway Droga i podjąć skręcić w prawo. t koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Metrem
Środkowa linia
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim linii Central, Northolt lub Ruislip Ealing Broadway. Wysiąść na stacji Queesway. Wyjściu ze stacji, przejechać Queensway Road i skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Circle Line
Wsiąść do pociągu Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Powiat Linia
Od południa (Wimbledon)
Wsiąść do pociągu Rejonowy linii w kierunku Edgware Road. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Od strony północnej (Edgeware drodze)
Wsiąść do pociągu w kierunku linii Rejonowy Wimbledonu. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Autobusem
Od Piccadilly Circus
Regent Street / Zatrzymanie Y Jermyn Street
Przybliżony czas podróży: 35 minut
Zarząd Route 94 Autobus do Acton zielony / Duke of Sussex. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel przy 16 Leinster Terrace,

Od Oxford Circus
Oxford Circus Zatrzymaj RC
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Route 94 Autobus do Acton zielony / księcia Sussex lub Route 390 Bus kierunku Notting Hill Gate. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.

Z dworca Victoria
Victoria Station Zatrzymaj G
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Route 148 Autobus do Shepherds Bush. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.

Od stacji Kings Cross
Kinga Krzyż Zatrzymaj R
Przybliżony czas podróży: 45 minut
Trasa 390 wejść na stronę Bus Notting Hill Gate. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.

Od stacji Liverpool Street
Razem Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 15 minut
1. Zatrzymanie K Liverpool Street
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Route 344 Autobus do Clapham Junction / St Johns Hill. Wyjście z autobusu na Elephant & Castle Przystanek V.

2. Elephant & Castle Zatrzymaj V
Przybliżony czas podróży: 40 minut
Zarząd Route 148 Autobus do Shepherds Bush. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.
 • Dobry towar za tę cenę 7.4
 • Bezpieczeństwo 8.2
 • Lokalizacja 8.7
 • Personel 8.0
 • Atmosfera 7.1
 • Czystość 7.2
 • Udogodnienia 6.7
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.