X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Smart Hyde Park View Hostel

16 Leinster Terrace W2 3EU, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Mapa i wskazówki

Samolotem
Z lotniska Heathrow
Poprzez Heathrow Express
Przybliżony czas podróży: 35 minut
Następujące objawy w obrębie lotniska znaleźć peronie Heathrow Express. Wejść na Heathrow Express i pozostają w pociągu, aż do osiągnięcia stacji Paddington. Wyjdź z Heathrow Express na stacji Paddington i wyjściu z dworca na Praed Street. Skręć w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Craven Road staje CRAVEN HILL. CRAVEN HILL staje Craven Gardens. Na skrzyżowaniu CRAVEN GARDENS i Leinster TARAS, skręcić w lewo w Leinster TARAS. Zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU.

Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 10 minut
Zarząd kolejowa linia Piccadilly z terminalu 4 do stacji Earls Court, zmieni się na linii w kierunku północnym przez Powiatowego Edgware Road, lub kierunku zachodnim Circle Line poprzez Kings Cross. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Gatwick
Przez Gatwick Express Train
Przybliżony czas podróży: 55 minut
Śledź orientacyjne znakami na Gatwick Express lub Południowej pociąg do London Victoria. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do Victoria Station. Przełącz się na stacji londyńskiego metra i pociąg wsiąść do linii Victoria w kierunku północnym. Na Oxfort Circus stacji zmiany linii środkowej, w kierunku zachodnim. Wysiąść na stacji Queensway. Po opuszczeniu stacji skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Gatwick Express
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 40 minut
Śledź orientacyjne znakami na przystanku autobusowym. Zarząd autobusowe National Express z Londynu i pozostają na pokładzie aż do dworca autobusowego Victoria. Wyjdź z dworca PKS i znaków do stacji Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Stansted
Przez Stansted Express Train
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 15 minut
Śledź orientacyjne znaki dla pociągiem Express Stansted. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do stacji Liverpool Street. Przełącz się na stacji londyńskiego metra i wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim linii Central, Northolt, Ruislip Ealing Broadway lub White City. Wysiąść na stacji Queesway. Wyjściu ze stacji, przejechać Queensway Road i skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Express Stansted
Przybliżony czas podróży: 2 godziny
Śledź orientacyjne znaki dla dworca autobusowego Stansted, Zarząd krajowy Express London-związany trenera i pozostają na pokładzie aż do London Victoria Coach Station. Wyjdź z dworca PKS i znaków do stacji Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Z lotniska Luton
Poprzez Luton Express Train
Przybliżony czas podróży: 1 godzina
Podczas lądowania na London Luton Airport, złapać bezpłatny autobus z lotniska Luton z zewnątrz terminalu na Bay 1. Spowoduje to przejście do Luton Airport Parkway stacji w około 10 minut, gdzie można złapać pociąg First Capital Connect kierunku południowym do Londynu. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do dworca kolejowego King Cross. Przejazd do stacji metra i wyżywienie w kierunku zachodnim pociąg Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Przez Coach Luton Express,
Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 40 minut
Podczas lądowania na lotnisku Londyn Luton, zamknij terminal i przejść do przystanku autobusowego. Zarząd Narodowego Express London-związany trenera i pozostają na pokładzie aż do London Victoria Coach Station. Wyjdź z dworca PKS i znaków do stacji Victoria Dworzec / metra. Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

POCIĄGIEM
Od stacji Paddington
Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Wsiąść do pociągu Circle Line zachód w kierunku ulicy High Street Kensington, w pociągu lub w kierunku linii Rejonowy Wimbledonu. Wyjdź na stacji metra Bayswater. Wyjść ze stacji na Queensway. Krzyż Queensway i na końcu skręcamy w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester TARAS i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster TARAS, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace po prawej stronie.

Pieszo
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Wyjść ze stacji na Praed Street / Craven Road i skręcić w prawo. Spacer wzdłuż Craven Road, aż stanie się Craven Hill Road i kontynuować jak staje się Craven Hill Gardens. Kontynuuj, aż droga kończy się na skrzyżowaniu z Leinster TARAS. Skręć w lewo na Leinster TARAS, a zobaczysz w Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace po lewej stronie.

Z dworca Victoria Station
Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 20 minut
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wyjdź z pociągu na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, przejechać Queensway Road i skręcić w prawo. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road, Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Od stacji Liverpool Street
Za pośrednictwem stacji londyńskiego metra
Przybliżony czas podróży: 20 minut
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim linii Central, Northolt, Ruislip Ealing Broadway lub White City. Wysiadają na stacji i wysiąść Queesway do Queensway Road. Wyjściu ze stacji, przejechać Queensway Droga i podjąć skręcić w prawo. t koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Metrem
Środkowa linia
Wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim linii Central, Northolt lub Ruislip Ealing Broadway. Wysiąść na stacji Queesway. Wyjściu ze stacji, przejechać Queensway Road i skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Circle Line
Wsiąść do pociągu Circle Line w kierunku ulicy High Street Kensington. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Powiat Linia
Od południa (Wimbledon)
Wsiąść do pociągu Rejonowy linii w kierunku Edgware Road. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Od strony północnej (Edgeware drodze)
Wsiąść do pociągu w kierunku linii Rejonowy Wimbledonu. Wysiąść na stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, skręcić w prawo na Queensway ROAD. Pod koniec Queensway Road, skręcić w lewo na Bayswater Road. Jak idziesz, szukać stacji benzynowej Shell na lewej stronie, na rogu Porchester Terrace i Bayswater Road. Na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo w Leinster TARAS. Idąc Leinster Terrace, zobaczysz Smart Hyde Park View na rogu od Craven Hill Gardens i Leinster TARAS. Proszę używać FRONT wejście znajduje się 16 Leinster Terrace, London W2 3EU po prawej stronie.

Autobusem
Od Piccadilly Circus
Regent Street / Zatrzymanie Y Jermyn Street
Przybliżony czas podróży: 35 minut
Zarząd Route 94 Autobus do Acton zielony / Duke of Sussex. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Craven Gardens Hotel przy 16 Leinster Terrace,

Od Oxford Circus
Oxford Circus Zatrzymaj RC
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Route 94 Autobus do Acton zielony / księcia Sussex lub Route 390 Bus kierunku Notting Hill Gate. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.

Z dworca Victoria
Victoria Station Zatrzymaj G
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Route 148 Autobus do Shepherds Bush. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.

Od stacji Kings Cross
Kinga Krzyż Zatrzymaj R
Przybliżony czas podróży: 45 minut
Trasa 390 wejść na stronę Bus Notting Hill Gate. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.

Od stacji Liverpool Street
Razem Przybliżony czas podróży: 1 godzina, 15 minut
1. Zatrzymanie K Liverpool Street
Przybliżony czas podróży: 25 minut
Zarząd Route 344 Autobus do Clapham Junction / St Johns Hill. Wyjście z autobusu na Elephant & Castle Przystanek V.

2. Elephant & Castle Zatrzymaj V
Przybliżony czas podróży: 40 minut
Zarząd Route 148 Autobus do Shepherds Bush. Jeździć aż dojdziesz do Porchester Terrace zatrzymać i wyjść z autobusu. Przejść przez ulicę i skręć w prawo, idąc Bayswater Road w parku na swojej prawej stronie. Spacer aż zobaczysz Leinster Terrace i skręcić w lewo LeinsterTerrace. Spacer wzdłuż około 200 metrów, aż zobaczysz Craven Gardens Hotel na swojej prawej stronie. Smart Hyde Park View jest wejście w Hotel Craven Gardens w 16 Leinster Terrace.