X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Smart Hyde Park Inn

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 63%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 63%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Metrem:
Podjąć Piccadilly Line (ciemno niebieski) do stacji Earls Court; zmiana District Line w kierunku północnym (ciemny zielony) przez Edgware Road do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place (tylko na prawej stronie Tesco Express); tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.

Za pośrednictwem magistrali A2:
Złapać A2 Airbusa z Heathrow i wysiąść na Queensway w Bayswater. Spacer w dół Queensway, podejmuje pierwszą w prawo na Inverness Place i dojść do końca drogi, gdzie Hyde Park Inn znajduje. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.

Za pośrednictwem Heathrow Express:
Złapać pociąg Heathrow Express na stacji Paddington i zmiany do systemu metra. Weź westbound Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place; tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.


Z lotniska Gatwick:
Pociągiem Gatwick Express do Victoria Station. Zmiany do systemu metra i weź westbound Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness miejscu, nie przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z systemu metra Jubilee Line (srebrny) do ulicy Bond i przesiąść się w kierunku zachodnim linii Central (czerwona) i nadal Queensway stacji. Od Queensway stacji, skręcić w lewo i iść w dół Bayswater Road, przejść przez ulicę i skręcić w pierwszą w prawo w Inverness Place. Na końcu drogi jest Hyde Park Inn. Podróż trwa dwie minuty spacerem od Queensway stacji.

Od stacji Victoria:
Metrem linii System westbound Koło (żółty) do stacji Bayswater. Od Bayswater stacji drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place, tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.