X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Smart Hyde Park Inn

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 68%Dobry towar za tę cenę
  • 71%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 68%Personel
  • 62%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 61%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Metrem:
Podjąć Piccadilly Line (ciemno niebieski) do stacji Earls Court; zmiana District Line w kierunku północnym (ciemny zielony) przez Edgware Road do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place (tylko na prawej stronie Tesco Express); tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.

Za pośrednictwem magistrali A2:
Złapać A2 Airbusa z Heathrow i wysiąść na Queensway w Bayswater. Spacer w dół Queensway, podejmuje pierwszą w prawo na Inverness Place i dojść do końca drogi, gdzie Hyde Park Inn znajduje. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.

Za pośrednictwem Heathrow Express:
Złapać pociąg Heathrow Express na stacji Paddington i zmiany do systemu metra. Weź westbound Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place; tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.


Z lotniska Gatwick:
Pociągiem Gatwick Express do Victoria Station. Zmiany do systemu metra i weź westbound Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness miejscu, nie przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.

Od stacji Waterloo:
Zapoznaj się z systemu metra Jubilee Line (srebrny) do ulicy Bond i przesiąść się w kierunku zachodnim linii Central (czerwona) i nadal Queensway stacji. Od Queensway stacji, skręcić w lewo i iść w dół Bayswater Road, przejść przez ulicę i skręcić w pierwszą w prawo w Inverness Place. Na końcu drogi jest Hyde Park Inn. Podróż trwa dwie minuty spacerem od Queensway stacji.

Od stacji Victoria:
Metrem linii System westbound Koło (żółty) do stacji Bayswater. Od Bayswater stacji drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place, tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Czas przejazdu jest jedną minutę spacerem od stacji Bayswater.