X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Smart Hyde Park Inn Hostel

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:
Poprzez Underground:
Podjąć Piccadilly Line (ciemno niebieska) do stacji Earls Court; przesiąść się do linii w kierunku północnym (Dzielnica ciemny zielony) poprzez Edgware Road do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place (tylko z prawej strony Tesco Express); tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Podróż trwa minutę spacerem od stacji Bayswater.

Poprzez Bus A2:
Złap A2 Airbusa z Heathrow i wysiąść na Queensway w Bayswater. Spacer w dół Queensway; skręcić w pierwszą w prawo na Inverness Place i idź do końca drogi, gdzie Hyde Park Inn znajduje. Podróż trwa minutę spacerem od stacji Bayswater.

Poprzez Heathrow Express:
Złapać pociąg Heathrow Express do stacji Paddington i zmiany do systemu metra. Zapoznaj się z jadącym na zachód Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place; tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Podróż trwa minutę spacerem od stacji Bayswater.


Z lotniska Gatwick:
Pociągiem Gatwick Express do stacji Victoria. Zmiana systemu metra i weź jadącym na zachód Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od stacji Bayswater, drogi krzyżowej i schodzić Inverness Place, tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Podróż trwa minutę spacerem od stacji Bayswater.

Od stacji Waterloo:
Metrem systemu linii Jubilee (srebrny) do Bond Street i przesiąść się w kierunku zachodnim Central Line (czerwona) i nadal Queensway stacji. Od Queensway stacji, skręcić w lewo i iść w dół Bayswater Road; drogi krzyżowej i skręcić w pierwszą w prawo w Inverness Place. Na końcu drogi jest Hyde Park Inn. Podróż trwa zaledwie dwie minuty spacerem od stacji Queensway.

Z dworca Victoria:
Weź system podziemnego w kierunku zachodnim Circle Line (żółta) do stacji Bayswater. Od Bayswater Station Krzyża drogowego i schodzić Inverness Place, tam przed tobą na skrzyżowaniu jest Hyde Park Inn. Podróż trwa minutę spacerem od stacji Bayswater.