X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sleepzone

Bothar na mBan, Wood Quay, Galway, Galway, Irlandia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z dworca kolejowego w Galway Coach (prywatne firmy autobusowe przyjazd tutaj):
Wyjdź z dworca PKS i chodzić w prawo, w kierunku światłach poza Anglo Irish Bank. Spacer do Bothar Ui Eithir (droga, która dzieli Anglo Irish Banku na prawym i Mace sklepem po lewej). Na szczycie Bothar Ui Eithir lewo. Następnie skręcić w pierwszą w prawo na Bothar NA mBan. Zobaczysz Sleepzone o 80 metrów dalej po lewej stronie. Należy pamiętać, że Bothar Ui Eithir jest ulicą jednokierunkową. Możesz chodzić, ale nie podjechać.

Dojazd z Galway City Rail i Bus Eireann Terminalu:
Stacja jest przy Eyre Square w centrum miasta Galway. Po wyjściu z dworca przejść na Garvey barze i, trzymając Eyre Square po lewej stronie, idź na górę ulicy. Na szczycie Eyre Square skręcić w prawo. Zobaczysz duży sklep TK Maxx w nowoczesnym budynku po drugiej stronie ulicy (Prospect Hill). To miejsce, gdzie można zrobić następny zakręt w lewo (Bothar na mBan), a zobaczysz Sleepzone około 80 metrów w dół po lewej stronie.


Dojazd z Galway Informacji Turystycznej:
Bezpośrednio po drugiej stronie ulicy od Tourist Office jest Anglo Irish Bank i Bothar Ui Eithir. Spacer do Bothar Ui Eithir (droga, która dzieli Anglo Irish Banku na prawym i Mace sklepem po lewej). Na szczycie Bothar Ui Eithir lewo. Następnie skręcić w pierwszą w prawo na Bothar NA mBan. Zobaczysz Sleepzone o 80 metrów dalej po lewej stronie. Należy pamiętać, że Bothar Ui Eithir jest ulicą jednokierunkową. Możesz chodzić, ale nie podjechać.

Wskazówki dla kierowców samochodów:
Z Dublin Road w Galway kierować się drogowskazami na Clifden, aż dojdziesz do skrzyżowania Headford Road.
Skręć w lewo do centrum miasta. Napęd o 500m i wziąć drugi zakręt w lewo (przeciwny Dyke Road). Zobaczysz Sleepzone około 50m dalej po prawej stronie "