X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Sleepzone

Bothar na mBan, Wood Quay, Galway, Galway, Irlandia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z dworca autobusowego w Galway (prywatne przedsiębiorstwa autobusowe przyjazd tutaj):
Wyjdź z dworca PKS, i iść w prawo, w kierunku światłach poza Anglo Irish Bank. Podejdź Bothar Ui Eithir (droga, która dzieli Anglo Irish Banku na prawo i sklep spożywczy Mace po lewej stronie). Na szczycie Bothar kolei Eithir Ui lewo. Następnie skręcić w pierwszą w prawo na Bothar Na mBan. Zobaczysz, Sleepzone o 80 metrów dalej po lewej stronie. Należy pamiętać, że Bothar Ui Eithir jest ulicą jednokierunkową. Możesz chodzić, ale nie podjechać.

Dojazd z dworca i miasta Galway Bus Eireann Terminal:
Stacja znajduje się obok parku Eyre Square w centrum miasta Galway. Po wyjściu z dworca przejść na pasku Garvey i, trzymając Eyre Square na lewo, idź na górę ulicy. W górnej części placu Eyre skręcić w prawo. Pojawi się duży sklep TK Maxx w nowoczesnym budynku po drugiej stronie ulicy (Prospect Hill). To miejsce, gdzie można wykonać kolejny skręt w lewo (Bothar na mBan), a zobaczysz Sleepzone o 80 metrów w dół na lewej stronie.


Dojazd z Galway Biuro Informacji Turystycznej:
Bezpośrednio po drugiej stronie ulicy od Tourist Office jest Anglo Irish Bank i Bothar Ui Eithir. Podejdź Bothar Ui Eithir (droga, która dzieli Anglo Irish Banku na prawo i sklep spożywczy Mace po lewej stronie). Na szczycie Bothar kolei Eithir Ui lewo. Następnie skręcić w pierwszą w prawo na Bothar Na mBan. Zobaczysz, Sleepzone o 80 metrów dalej po lewej stronie. Należy pamiętać, że Bothar Ui Eithir jest ulicą jednokierunkową. Możesz chodzić, ale nie podjechać.

Wskazówki dla kierowców samochodów:
Od Dublin Road w Galway kierujemy się do Clifden, aż do zatrzymania / go ronda (rondo z sygnalizacją świetlną).
Weź drugi zjazd, do centrum miasta. Napęd o 500m i wziąć drugi zakręt w lewo (przeciwnie Droga Dyke). Zobaczysz, Sleepzone o 50m dalej po prawej stronie.