X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Shelter City

Barndesteeg 21, 1012 BV, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Lotnisko Schiphol znajduje się 18 km od Amsterdamu. Pociągi z lotniska kursują często do głównego dworca kolejowego w Amsterdamie. Odbywa podróż trwa 20 minut i kosztuje około 4 euro.

Z głównego dworca kolejowego:
Metrem 51, 53 lub 54 (metro) od głównego dworca kolejowego (bilet ok. 3 euro). Wysiąść na pierwszym przystanku, to się nazywa Nieuwmarkt. Krzyż na placu w Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21.

Lub przejść pieszo (10 minut spacerem). Od głównego dworca kolejowego w głównym wejściu, iść w kierunku Damrak (w kierunku centrum). Natychmiast po kolei most w lewo do Prins Hendrikkade. Przejść przez ulicę w Zeedijk. Pod koniec Zeedijk wprowadzić plac zwany Nieuwmarkt (zamek w środku). Weź trzecią ulicę w prawo, zwane Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21.

Od dworca autobusowego Eurolines:
Dworzec autobusowy Eurolines jest obok Amstel Station. Od stacji metrem Amstel 51, 53 lub 54 nagłówek Centraal Station (bilet ok. 3 euro). Wysiąść na Nieuwmarkt. Krzyż na placu w Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21.

Samochodem:
Z obwodnicy A10 zjazdem S112. Postępuj zgodnie z drogowskazami na 'Centrum'.
Pod koniec S112 dojdziesz do ronda (Pan Visserplein). Drugi zjazd (do Valkenburgerstraat). Przed tunelem zachować prawo, a następnie skręcić w lewo w ulicę Prins Hendrikkade. Skręć w lewo na Geldersekade. W Nieuwmarkt (kwadratowy z zamkiem) podejmuje trzeci ulicę w prawo, zwane Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21. Zalecamy zaparkować za pomocą systemu R P + i skorzystać z parkingu w Zeeburg.