X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Shelter City

Barndesteeg 21, 1012 BV, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Lotnisko Schiphol znajduje się 18 km od Amsterdamu. Pociągi z lotniska zostawić często do Amsterdam Centraal Station. Odbywa podróż trwa 20 minut i kosztuje około 4 euro.

Z głównego dworca kolejowego:
Metrem 51, 53 lub 54 (podziemia) od głównego dworca kolejowego (bilet około 3 euro). Wysiąść na pierwszym przystanku; to się nazywa Nieuwmarkt. Krzyż na placu do Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21.

Albo iść na piechotę (10 minut spacerem). Od głównego wejścia Centraal Station, iść w kierunku Damrak (w kierunku centrum). Natychmiast po mostem w lewo aż Prins Hendrikkade. Przejść przez ulicę w Zeedijk. Pod koniec Zeedijk wprowadzić plac zwany Nieuwmarkt (zamek w środku). Zapoznaj się z trzecią ulicę w prawo, zwane Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21.

Z dworca autobusowego Eurolines:
Dworzec autobusowy Eurolines jest na stacji kolejowej Duivendrecht. Metrem 54 w kierunku głównego dworca kolejowego i wysiąść na Nieuwmarkt. Krzyż na placu do Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21. Całkowity czas podróży to około 15 minut.

Samochodem:
Z obwodnicy A10, zjazd S112. Postępuj zgodnie z drogowskazami na 'Centrum'.
Pod koniec S112 dojdziesz do ronda (Pan Visserplein). Drugi zjazd (do Valkenburgerstraat). Przed tunelu zachować prawo, a następnie skręcić w lewo w Prins Hendrikkade. Skręć w lewo na Geldersekade. Na Nieuwmarkt (kwadratowy z zamkiem) podejmuje trzeci ulicę w prawo, zwane Barndesteeg. Schronisko Miasto znajduje się pod numerem 21. Zalecamy zaparkować przy wykorzystaniu systemu P + R i skorzystać z parkingu w Zeeburg.