X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Shangri-Lagos Hostel

Travessa Gil Vicente 15, Lagos, Portugalia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jazdy od lotniska w Faro do Lagos:

Weź kierunku EN125 Portimao / Lagos. Po około 6 km zjazd oznaczony A22 na Lisboa / Portimao / Albufeira. Pobyt na A22 na około 80 km, aż zobaczysz znaków na Lagos. ! Uważaj, aby nie zjazd oznaczony Lagos Este! Zjazd bezpośrednio po stacji Lagos. Postępuj zgodnie z drogowskazami w kierunku Lagos aż do dużego ronda. Weź pierwszą w lewo w kierunku stacji paliw ogółem i kontynuować aż do Ciebie drugim rondzie z wielkim czarnym piłki. Weź pierwszą w lewo w dół Windy Hill i widać Spar Supermarkt. Skręcić w lewo i na następnym małym rondzie skręcić w prawo w kierunku łuku, który jest częścią starego miasta Wall. Można zaparkować w podziemnym parkingu przed Arch lub przejazd przez i zaparkować na ulicy wokół placu. Pojawi się nazwa kawiarni Gelibar - skręcić w lewo od niego, a zobaczysz, salon fryzjerski. Jesteśmy tuż za nim, drzwi numer 15, Rua Gil Vicente.

Jadąc z Lizbony:

Zapoznaj się z autostradą A2 (Algarve) do Portimao, a następnie kierunek / Lagos na A22. Po Portimao przystąpić do Lagos na samym A22. Śledź to aż do drugiej Istnieje Lagos (Vila do Bispo). To wyjście jest bezpośrednio po stacji Lagos. Postępuj zgodnie z drogowskazami w kierunku Lagos.
Po wyjściu i dalej prosto, aż dojdziesz do drugiego obrotowego. Weź skończył Całkowita obrotowego w kierunku stacji benzynowej i dalej, aż pojawi się drugi obrotowy z wielkim czarnym piłkę i skręć w lewo w dół Windy Hill. Na dole skręć w lewo i widać ogromny parking brud naprzeciwko parku. Zaparkować tam i chodzić po starych murów miejskich. Nie powinno być kawiarnia przed tobą, a następnie skręcić w lewo i zobaczysz fryzjer, a my jesteśmy tylko po to, liczba drzwi 15.

Pociąg:

Iść w kierunku przystani, kierując się w stronę mostu wiszącego pieszych. Przejechać przez most i skręcić w lewo na głównej alei Avenida dos Descobrimentos. Krzyż na drogę i zachować przechodzisz obok postój taksówek i parking aż do placu Praça do Infante, który ma duży brązowy posąg. NIE skręcić w pierwszą SQUARE .... Trzymaj się! Skręć w prawo na placu przy kościele i iść przed siebie w kierunku restauracji o nazwie Cervejaria Dois Irmaos, dopóki nie jest na prawej stronie. Idź prosto na ulicy obok tajskiej restauracji aż do bar z przekąskami na lewym skrzydle. Z baru z przekąskami, przejechać przez ulicę w kierunku ulicy po lewej stronie i wziąć deptaku Rua Lancarote de Freitas. Nadal w górę ulicy, a zobaczysz, Trzy małpy Bar na prawo. Wracamy do przeszłości Garagem aż zobaczysz trochę kawiarnia Gelly Bar po lewej stronie. Skręć w prawo w Travessa Gil Vincente, obok salonu fryzjerskiego w prawo i jesteśmy właśnie po to, liczba drzwi 15.

Autobus:

Idź prosto w kierunku głównej alei Avenida dos Descobrimentos, która biegnie wzdłuż rzeki. Skręć w prawo w aleję i zachować pieszo obok postój taksówek i parking aż do placu Praça do Infante, który ma duży brązowy posąg. NIE skręcić w pierwszą SQUARE .... Trzymaj się! Skręć w prawo na placu przy kościele i iść przed siebie w kierunku restauracji o nazwie Cervejaria Dois Irmaos, dopóki nie jest na prawej stronie. Idź prosto na ulicy, obok restauracji Thai aż do bar z przekąskami na lewym skrzydle. Z baru z przekąskami, przejechać przez ulicę w kierunku ulicy po lewej stronie i wziąć deptaku Rua Lancarote de Freitas. Nadal w górę ulicy, a zobaczysz, Trzy małpy Bar na prawo. Wracamy do przeszłości Garagem aż zobaczysz trochę kawiarnia Gelly Bar po lewej stronie. Skręć w prawo w Travessa Gil Vincente, obok salonu fryzjerskiego w prawo i jesteśmy właśnie po to, liczba drzwi 15. Powodzenia!

Przez Osioł:

Ze względu na cenę siana podróży przez Osioł nie jest aktualnie dostępny.

Statkiem:

Niestety w tej chwili nie znalazłem ktoś na tyle szalony, aby to zrobić! Ale jeśli chcesz być pierwszy góry, sprawdzić nasze dane GPS i dobrą podróż!

Shangri-Lagos Hostel
Rua Gil Vicente 158600-638 Lagos, Portugalia
37 ° 05'57 .1 "N 8 ° 40'25 .0" W
37.099182, -8,673622