X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Shangri-Lagos Hostel

Travessa Gil Vicente 15, Lagos, Portugalia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 71%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jazdy od lotniska w Faro do Lagos:

Weź kierunku EN125 Portimao / Lagos. Po około 6 km zjazd oznaczony A22 na Lisboa / Portimao / Albufeira. Pobyt na A22 na około 80 km, aż zobaczysz znaków na Lagos. ! Uważaj, aby nie zjazd oznaczony Lagos Este! Zjazd bezpośrednio po stacji Lagos. Postępuj zgodnie z drogowskazami w kierunku Lagos aż do dużego ronda. Weź pierwszą w lewo w kierunku stacji paliw ogółem i kontynuować aż do Ciebie drugim rondzie z wielkim czarnym piłki. Weź pierwszą w lewo w dół Windy Hill i widać Spar Supermarkt. Skręcić w lewo i na następnym małym rondzie skręcić w prawo w kierunku łuku, który jest częścią starego miasta Wall. Można zaparkować w podziemnym parkingu przed Arch lub przejazd przez i zaparkować na ulicy wokół placu. Pojawi się nazwa kawiarni Gelibar - skręcić w lewo od niego, a zobaczysz, salon fryzjerski. Jesteśmy tuż za nim, drzwi numer 15, Rua Gil Vicente.

Jadąc z Lizbony:

Zapoznaj się z autostradą A2 (Algarve) do Portimao, a następnie kierunek / Lagos na A22. Po Portimao przystąpić do Lagos na samym A22. Śledź to aż do drugiej Istnieje Lagos (Vila do Bispo). To wyjście jest bezpośrednio po stacji Lagos. Postępuj zgodnie z drogowskazami w kierunku Lagos.
Po wyjściu i dalej prosto, aż dojdziesz do drugiego obrotowego. Weź skończył Całkowita obrotowego w kierunku stacji benzynowej i dalej, aż pojawi się drugi obrotowy z wielkim czarnym piłkę i skręć w lewo w dół Windy Hill. Na dole skręć w lewo i widać ogromny parking brud naprzeciwko parku. Zaparkować tam i chodzić po starych murów miejskich. Nie powinno być kawiarnia przed tobą, a następnie skręcić w lewo i zobaczysz fryzjer, a my jesteśmy tylko po to, liczba drzwi 15.

Pociąg:

Iść w kierunku przystani, kierując się w stronę mostu wiszącego pieszych. Przejechać przez most i skręcić w lewo na głównej alei Avenida dos Descobrimentos. Krzyż na drogę i zachować przechodzisz obok postój taksówek i parking aż do placu Praça do Infante, który ma duży brązowy posąg. NIE skręcić w pierwszą SQUARE .... Trzymaj się! Skręć w prawo na placu przy kościele i iść przed siebie w kierunku restauracji o nazwie Cervejaria Dois Irmaos, dopóki nie jest na prawej stronie. Idź prosto na ulicy obok tajskiej restauracji aż do bar z przekąskami na lewym skrzydle. Z baru z przekąskami, przejechać przez ulicę w kierunku ulicy po lewej stronie i wziąć deptaku Rua Lancarote de Freitas. Nadal w górę ulicy, a zobaczysz, Trzy małpy Bar na prawo. Wracamy do przeszłości Garagem aż zobaczysz trochę kawiarnia Gelly Bar po lewej stronie. Skręć w prawo w Travessa Gil Vincente, obok salonu fryzjerskiego w prawo i jesteśmy właśnie po to, liczba drzwi 15.

Autobus:

Idź prosto w kierunku głównej alei Avenida dos Descobrimentos, która biegnie wzdłuż rzeki. Skręć w prawo w aleję i zachować pieszo obok postój taksówek i parking aż do placu Praça do Infante, który ma duży brązowy posąg. NIE skręcić w pierwszą SQUARE .... Trzymaj się! Skręć w prawo na placu przy kościele i iść przed siebie w kierunku restauracji o nazwie Cervejaria Dois Irmaos, dopóki nie jest na prawej stronie. Idź prosto na ulicy, obok restauracji Thai aż do bar z przekąskami na lewym skrzydle. Z baru z przekąskami, przejechać przez ulicę w kierunku ulicy po lewej stronie i wziąć deptaku Rua Lancarote de Freitas. Nadal w górę ulicy, a zobaczysz, Trzy małpy Bar na prawo. Wracamy do przeszłości Garagem aż zobaczysz trochę kawiarnia Gelly Bar po lewej stronie. Skręć w prawo w Travessa Gil Vincente, obok salonu fryzjerskiego w prawo i jesteśmy właśnie po to, liczba drzwi 15. Powodzenia!

Przez Osioł:

Ze względu na cenę siana podróży przez Osioł nie jest aktualnie dostępny.

Statkiem:

Niestety w tej chwili nie znalazłem ktoś na tyle szalony, aby to zrobić! Ale jeśli chcesz być pierwszy góry, sprawdzić nasze dane GPS i dobrą podróż!

Shangri-Lagos Hostel
Rua Gil Vicente 158600-638 Lagos, Portugalia
37 ° 05'57 .1 "N 8 ° 40'25 .0" W
37.099182, -8,673622