X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Seville Picasso Backpacker

C/ San Gregorio, 1, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska: Istnieje specjalny autobus w wyjściu z lotniska, które można wziąć do centrum Sewilli i trzeba wysiąść w Prado de San Sebastin. Następnie, 5 minut pieszo, skręcić w prawo do ulicy San Fernando, a wszystko prosto około 300 metrów jest Puerta de Jerez. W Puerta de Jerez, skręcić najpierw w prawo, a to jest ulica San Gregorio. Backpacker Hostel Picasso Sevilla jest w San Gregorio ulicy n 1.

Z dworca kolejowego: Przed dworca kolejowego Santa Justa jest C1 autobus. Wysiąść z autobusu w Prado de San Sebastin i 5 minut spaceru, San Fernando ulica tam jest. Następnie wszystkie prosto około 300 metrów jest Puerta de Jerez. W Puerta de Jerez, skręcić najpierw w prawo, i San Gregorio ulicy jest tam. Backpacker Hostel Picasso Sevilla jest w San Gregorio ulicy n 1.

Od autobusowego: Prado de San Sebastin autobusowy: Kiedy wyjść z dworca można, skręcamy w prawo, w odległości 20 metrów, jest Menendez Pelayo avenue. Krzyż aleja i San Fernando ulica tam jest. Następnie wszystkie prosto około 300 metrów jest Puerta de Jerez. W Puerta de Jerez, skręcić najpierw w prawo, i San Gregorio ulicy jest tam. Hostel Picasso Sevillea Backpacker jest w San Gregorio ulicy n 1.

Plaza de PKS Armas: wziąć C4 autobusu i wysiąść w Prado de San Sebastin. Krzyż aleja i San Fernando ulica tam jest. Następnie wszystkie prosto około 300 metrów jest Puerta de Jerez. W Puerta de Jerez, skręcić najpierw w prawo, a Gregorio ulicy jest tam. Backpacker Hostel Picasso Sevilla jest w San Gregorio ulicy n 1.