X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sevilla Hostel One Centro

Calle Angostillo, 6, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca autobusowego w Plaza de Armas: Nie ma bezpośredniego autobusu, ale to zajmuje Ci 15 minut, aby dostać się do hostelu na piechotę. Aby to zrobić, po prostu wyjść z dworca i przejść przez drogę przed sobą na światłach (w tym aleja nazywa c / Torneo). Gdy już to zrobił, idź w lewo. Jak chodzić po prawej stronie, widać duży budynek, ogromny plac oraz Hotel NH. Kontynuuj chodzenie prosto. Skręć w prawo w pierwszą ulicę dotrzeć, która jest Calle Alfonso XII. Idź prosto przez około 10 minut, aż do Calle Orfila. Tam trzeba skręcić w lewo. Po 100mts, Calle Orfila zmienia nazwę na Angostillo prawo, gdzie plac jest. Znajdziesz nas na prawo!


Od dworca kolejowego Santa Justa: Jest to około 20 minut spacerem, aby dostać się do naszego hostelu. Taxi będzie kosztować do 6.
Istnieje również przystanek autobusowy, jak wydostać się z dworca autobusem No32 (1.40)
To zabierze Cię na Plaza de la Encarnacin. (ITSA squere z grzybów poszukuje budynku)
Stamtąd około 1 minuty spacerem do 6, Calle Angostillo.
Wysiadając z autobusu przepustkę spacer przez ten grzyb i nadal straigth aż zobaczysz ulicę Orfila po prawej stronie.
Spacer 2 bloki i zobaczysz smaill plac i "Santa Marta Cafe ', nie jesteśmy.

Z lotniska: Weź autobus z lotniska do dworca kolejowego Santa Justa i postępować zgodnie z instrukcjami z Santa Justa powyżej.

Od dworca autobusowego w Prado San Sebastian: Tramwajem (1.30euros) do Plaza Nueva. Spacer trought Sierpes ulicy aż Imgen st; skręcić w prawo i iść bez tytułu Orfila Street (na lewej stronie jest nazywany Orfila, w swojej prawej stronie nazywa Cuna) skręcić w lewo i iść 2 bloki i zobaczysz smaill plac i "Santa Marta Cafe ', nie jesteśmy.