X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Sarajevo 4U Apartment

Gradačačka 92, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nieruchomość można dojechać wszystkimi środkami transportu publicznego.
Wózek i autobusowy znajdują się w 3 minuty pieszo, które mogą Cię w każdej części Sarajewa w ciągu 15 minut do 0,80 EUR.

Aby dostać się do naszego mieszkania od dworca kolejowego i dworca autobusowego można wziąć 4 tramwajem nr. Przystanek tramwajowy znajduje się naprzeciwko PKP / PKS. Cena biletu wynosi 1, 60 BAM (0.80EUR) za osobę. Odległość od Sarajewa PKP i PKS do 4U apartamentami Sarajewie jest tylko 2 km, a to trwa około 8 minut, aby się tam dostać. Należy wysiąść na tramwaj nr 04 (każda linia, która prowadzi w kierunku Ilidza) i wyskoczyć na Čengić Vila, Stacja 7-sze. Nawigacja powinna być BOSMAL budynek (mieszkanie jest obok), który jest 100m od Cengic Vila stacji i absolutnie widoczne. Kiedy przyjeżdżają do BOSMAL budynku, nasze mieszkanie jest obok budynku w prawo (pomijam grzewcza). Możemy czekać na Ciebie przed BOSMAL budynku.

Możesz także skorzystać z transferu taksówką z PKP / PKS w cenie ok. 7 BAM (3.5EUR) lub można po prostu poprosić nas o organizowanej transportu!

Od lotniska w Sarajewie, można wziąć taksówkę, kosztuje 15eur lub możemy zorganizować dużo taniej trasport. Niestety, nie ma transportu publicznego od lotniska w Sarajewie.

Od stacji East Sarajewo:
Autobusem numer 31E (Vijecnica - Dobrinja) od przystanku autobusowego ok. 200m od dworca głównego, i zjazd na Cengic Vila stacji. Nawigacja powinna być BOSMAL budynek (mieszkanie jest obok), który jest 100m od Cengic Vila stacji i absolutnie widoczne. Kiedy przyjeżdżają do BOSMAL budynku, nasze mieszkanie jest obok budynku w prawo (pomijam grzewcza). Możemy czekać na Ciebie przed BOSMAL budynku.