X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sarajevo 4U Apartment

Gradačačka 92, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nieruchomość można dojechać wszystkimi środkami transportu publicznego.
Wózek i stacje autobusowe są w 3 minuty pieszo, które może cię w każdej części Sarajewa w ciągu 15 minut do .80EUR.

Aby dostać się do naszego mieszkania z dworca kolejowego lub autobusowego można dojechać tramwajem nr 4. przystanek tramwajowy znajduje się naprzeciwko dworca PKP / PKS. Cena biletu wynosi 1, 60 BAM (0.80EUR) za osobę. Odległość od Sarajewa PKP i PKS do 4U apartamentami Sarajewie jest tylko 2 km, a to trwa około 8 minut, aby się tam dostać. Należy wysiąść na tramwaj nr 04 (każdego wiersza, który napędza stronę Ilidza) i hop na stacji Čengić Vila, 7 stacji. Nawigacja powinna być BOSMAL budynku (mieszkanie jest obok), który jest 100m od Cengic stacji Vila i absolutnie widoczne. Kiedy przyjeżdżają do BOSMAL budynku, nasze mieszkanie jest obok budynku w prawo (pomijam firmę ogrzewanie). Możemy czekać na ciebie przed BOSMAL budynku.

Możesz także skorzystać z transferu taksówką z dworca kolejowego / autobusowego w cenie przybliżonej 7 BAM (3.5EUR) lub po prostu zapytaj nas o zorganizowanym transportem!

Od lotniska w Sarajewie, można wziąć taksówkę, kosztuje 15 EUR lub możemy zorganizować dużo taniej trasport. Niestety, nie ma transportu publicznego od lotniska w Sarajewie.

Od Sarajewa stacji East:
Weź autobus numer 31E (Vijecnica - Dobrinja) od przystanku autobusowego około 200m od głównej stacji, i zjazd na stacji Cengic Vila. Nawigacja powinna być BOSMAL budynku (mieszkanie jest obok), który jest 100m od Cengic stacji Vila i absolutnie widoczne. Kiedy przyjeżdżają do BOSMAL budynku, nasze mieszkanie jest obok budynku w prawo (pomijam firmę ogrzewanie). Możemy czekać na ciebie przed BOSMAL budynku.