X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Santa Brígida Eco Holiday Retreat

Camino El Tejar s/n, Las Meleguinas - Santa Brigida, Gran Canaria, Canary Islands, Hiszpania

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

kierunek

Jak uzyskać naszą własnością od lotniska:

1) Autobusem

Z lotniska można dojechać autobusem do dworca autobusowego w San Telmo, który jest w Las Palmas. Stamtąd autobus numer 302, Las Meleguinas i śledzić drogę od baru 'Ca Mariano - Asadero Pollos' - patrz instrukcja: samochodem poniżej. Jeśli o poinformowanie nas z wyprzedzeniem możemy zorganizować dla ciebie się w Las Meleguinas.

2) Samochodem

Jeśli wynająć samochód pochodzisz lotnisku i jechać w kierunku do Las Palmas (droga GC1). Blisko do Las Palmas śledzić znak do Tafira. Na końcu autostrady dojdziesz do ronda jazdy w kierunku La Atalaya - Santa Brgida. Teraz twój są na GC 15 drogi. Śledź na około 5 kilometrów, aż dotarł do Santa Brgida wsi i zobaczyć drogowskaz do Las Meleguinas (po lewej stronie drogi), gdzie można iść w prawo (Ps W tym miejscu znajduje się również światła).Droga teraz jeździć ma palmy z obu stron. Po nich, około 300 metrów znajduje się inny znak (Las Meleguinas - La Angostura), gdzie trzeba skręcić w lewo drogi (Y skrzyżowania). Teraz schodzimy w dolinę, po około 1 km jesteś na dnie doliny. Istnieje małe przejście tu widać sklep spożywczy o nazwie 'Viveres Las Meleguinas', po drodze w prawo, (nie ma drogowskazem las Meleguinas bo jesteś już w Las Meleguinas). Ponadto na drogach (200 m). Pojawi się znak barze o nazwie 'BODEGN CA MARIANO-pollos Asados​​''. Jesteś już w okolicy, jeśli nie rezerwacji prześlemy Ci jak dotrzeć do nas w szczegółach.


3) Taksówką

Z lotniska taksówką, będzie kosztować około 60 euro.

W zależności od długości pobytu i liczby persosn odebrać z lotniska może być arranged.Please nie wahaj się z nami skontaktować.

WAŻNA UWAGA:
Jeśli książka dom, należy pamiętać, że nie żyjemy tu i nie ma recepcji. Ważne jest dla nas, aby poznać czas przyjazdu na naszym miejscu.