X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Santa Ana Hostal

Calle Cardenal Gonz�lez 25, Cordoba, Hiszpania

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem i autokarem:

Stacje są naprzeciwko siebie, a między nimi są przystanki linii autobusowych miejskich i taksówek. Możesz wziąć taksówkę, która będzie kosztować około 7,00 (kwota ta jest w przybliżeniu, ponieważ to zależy od rodzaju kursu, czyli noc, święto państwowe, bagażu, itp.). Jeśli zdecydujesz się wziąć autobus miejski (tańsze, obecnie -2011 - 1,15), dostać się na linii 3 i wysiąść na przystanku na ulicy Calle San Fernando. Spacer tą ulicą, aż dojdziesz do następnej ulicy, po prawej stronie (Cardenal Gonzlez). Znajdujemy się w liczbie 25 (ok. 100 metrów po lewej stronie).

Samochodem:

Ważne: Pamiętaj, że masz zamiar wejść do centrum starego miasta, gdzie ulice są wąskie i tylko jeden sposób.

Workd tymczasowe trafić z powodu

Z A4/E5 autostrady zjazd 403 na Plaza Andaluca.
Gdy dojdziesz do Plaza Andaluca w rondzie drugi zjazd do centrum miasta i przez most San Rafaels nad Guadalquivirs rzeki.
Tylko na końcu mostu, trzeba skręcić w pierwszą ulicę w prawo Avda. del Alczar (należy pamiętać, jej po prostu na końcu, nie przegap tego!). Tam się pierwsza po lewej stronie (Santa Teresa de Jornet). Następnie należy skręcić w prawo (C / Amador de los Ros). W tym momencie, znajdziesz kontrolę dostępu samochodu (naciśnij czerwony dole na lewo i powiedzieć, że masz u nas rezerwacji).
Idź prosto (widać tylną stronę Mezquita). Nawet jeśli nie ma żadnego wpisu śpiewać ponownie, można przekazać. Idź przed siebie, a zobaczysz nasz obiekt po prawej stronie. Zatrzymaj się na chwilę i powiedzieć, że masz rezerwację. Jeśli chcesz zaparkować w naszym parkingu, daj nam znać, a my powiemy Ci, gdzie jest on umieszczony.