X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Santa Ana Hostal

Calle Cardenal Gonz�lez 25, Cordoba, Hiszpania

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem i autokarem:

Stacje są naprzeciwko siebie, a między nimi są przystanki linii autobusowych miejskich i taksówek. Możesz wziąć taksówkę, która będzie kosztować około 7,00 (kwota ta jest w przybliżeniu, ponieważ to zależy od rodzaju kursu, czyli noc, święto państwowe, bagażu, itp.). Jeśli zdecydujesz się wziąć autobus miejski (tańsze, obecnie -2011 - 1,15), dostać się na linii 3 i wysiąść na przystanku na ulicy Calle San Fernando. Spacer tą ulicą, aż dojdziesz do następnej ulicy, po prawej stronie (Cardenal Gonzlez). Znajdujemy się w liczbie 25 (ok. 100 metrów po lewej stronie).

Samochodem:

Ważne: Pamiętaj, że masz zamiar wejść do centrum starego miasta, gdzie ulice są wąskie i tylko jeden sposób.

Workd tymczasowe trafić z powodu

Z A4/E5 autostrady zjazd 403 na Plaza Andaluca.
Gdy dojdziesz do Plaza Andaluca w rondzie drugi zjazd do centrum miasta i przez most San Rafaels nad Guadalquivirs rzeki.
Tylko na końcu mostu, trzeba skręcić w pierwszą ulicę w prawo Avda. del Alczar (należy pamiętać, jej po prostu na końcu, nie przegap tego!). Tam się pierwsza po lewej stronie (Santa Teresa de Jornet). Następnie należy skręcić w prawo (C / Amador de los Ros). W tym momencie, znajdziesz kontrolę dostępu samochodu (naciśnij czerwony dole na lewo i powiedzieć, że masz u nas rezerwacji).
Idź prosto (widać tylną stronę Mezquita). Nawet jeśli nie ma żadnego wpisu śpiewać ponownie, można przekazać. Idź przed siebie, a zobaczysz nasz obiekt po prawej stronie. Zatrzymaj się na chwilę i powiedzieć, że masz rezerwację. Jeśli chcesz zaparkować w naszym parkingu, daj nam znać, a my powiemy Ci, gdzie jest on umieszczony.