X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Sant Jordi Alberg

C/ Roger de Lluria 40 1-2, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz Adres: Carrer de Roger de Lluria 40, piętro 1, 2

Jadąc z lotniska El Prat (BCN Airport):
Weź Aerobus z lotniska do Plaza Catalunya. Po wysiąść z autobusu w Plaza Catalunya będziesz naprzeciwko budynku El Corte Ingles (bardzo duży dom towarowy, od wielkości całego bloku miasta).
Naprzeciwko budynku Corte Inglés, plecami do ulicy, idź w lewo. Będziesz iść w górę ulicy Paseo de Gracia.
Kontynuuj chodzenie na prawej stronie Passeig de Gracia dla dwóch bloków miejskich, aż dojdziesz do Gran Via de les Corts Catalanes (bardzo duża ulicy z Zary na jednym rogu i sklep Levis na inne). Idź w prawo na Gran Via de les Corts Catalanes.
Kontynuuj na Gran Via de les Corts Catalanes dla dwóch bloków, aż dojdziesz do c / Roger de Lluria. Skręć w lewo na c / Roger de Lluria.
Hostel jest w odległości 30 metrów w górę od rogu po prawej stronie. Tuż przed drzwiami jest przystanek autobusowy, a po drugiej stronie ulicy jest supermarket "Sørli Discau '.

Jadąc z lotniska Girona:
Weź autobus Barcelona z lotniska do dworca autobusowego Barcelona Nord (Final Destination).
Raz na dworzec autobusowy Nord można wziąć taksówkę do hostelu (nie za drogie, bo to nie jest tak daleko od schroniska) lub udać się do metra. Stacja metra znajduje się w małym parku, tuż obok dworca autobusowego i nazywa się Łuk Triumfalny.
Linia metra na przystanku Łuk Triumfalny jest linia 1 (czerwony). Wsiądź do pociągu, który jedzie w kierunku Hospital de Bellvitge do przystanku o nazwie Urquinaona.
Po wyjściu z pociągu na Urquinaona zatrzymać trzeba kierować się znakami, które mówią Sortida (zjazd) Pl d Urquinaona. Spowoduje to do jednego z wyjść, które wchodzą w Urquinaona Plaza (duży park z ulic na każdej stronie). To jest bardzo ważne, aby wyjść na placu Urquinaona. Istnieje wiele wyjść w tym stacji metra i jeśli zjazd w niewłaściwym miejscu i będzie można się zgubić.
Raz w Plaza Urquinaona trzeba znaleźć ulicy c / Roger de Lluria. Sprawdzić Irish Pub nazwie George Payne. Gdy naprzeciwko pub, plecami do placu, idź w prawo. Pierwsza ulica przyjść do będzie c / Roger de Lluria. Skręć w lewo na c / Roger de Lluria.
Nadal się c / Roger de Lluria na 2 bloki. Schronisko znajduje się na prawej stronie. Tuż przed drzwiami jest przystanek autobusowy, a po drugiej stronie ulicy jest supermarket "Sørli Discau '.

Od dworca kolejowego Sant Estacio:
Wewnątrz dworca trzeba będzie znaleźć wejście do metra. Jest to na przeciwnym końcu stacji kolejowej z McDonald.
Wziąć metro linii 3 (zielony) w kierunku Trinitat Nova do przystanku Catalunya.
Po wyjściu z pociągu na przystanku Catalunya trzeba kierować się znakami, które mówią Sortida (exit) La Rambla. Po wyjściu z metra i jesteś z przodu Plaza Catalunya, spojrzeć na ogromny budynek, który mówi Corte Ingles na górze. Jest to bardzo duży budynek domu towarowego i jest wielkości całego bloku miasta.
Stojąc na wprost i stoi budynek Corte Inglés, plecami do ulicy, idź w lewo. Pojawi się dzieje na ulicy Paseo de Gracia.
Kontynuuj do Passeig de Gracia 2 bloki, aż dojdziesz do Gran Via de Les Corts Catalanes (bardzo duża ulica z Zary na jednym rogu i sklep Levis na inne). Idź w prawo na Gran Via de les Corts Catalanes.
Kontynuuj na Gran Via de les Corts Catalanes na 2 bloki, aż dojdziesz do c / Roger de Lluria. Skręć w lewo, c / Roger de Lluria.
Hostel jest w odległości 30 metrów w górę od rogu po prawej stronie. Tuż przed drzwiami jest przystanek autobusowy, a po drugiej stronie ulicy jest supermarket "Sørli Discau '.