X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Salve Hostel

18/1G, Prorizna Street, Floor 6, Apt. 46, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem wchodzącego w Kijowie trzeba przenieść do ulicy Chreszczatyk. W ulicy Chreszczatyk należy osiągnąć obrót do Bogdana Khmelnytskogo ul., (Przejść do centrum handlowego na zakupy "ЦУМ", który znajduje się w rogu) i skręcić tutaj. Kiedy w Bogdana Khmelnytskogo ul., Należy skręcić w prawo do Pushkinskaya ul., I po 400 m skręcamy w ulicę Prorizna. Po 300 kolei na ulicy Patorzhynskogo (jest PireusBank w rogu), a po 20 metrach po lewej stronie ujrzycie to żelazo kute ogrodzenia. Zaparkować blisko niego i się wewnątrz ogrodzenia. Znajdziecie drzwi z ciemnego drewna tam. Wcisnąć '46 'na domofonu i nasz menedżer musi otworzyć drzwi i pomóc zaparkować samochód.

Z lotniska: Możesz użyć taksówkę naszego transferu. Koszty będą takie same.
Ponadto możesz korzystać z transportu publicznego. W tym celu musisz znaleźć autobus z napisem 'Atass-Boryspol "przy wyjściu z lotniska i wziąć ten autobus. Trzeba wycofać się z autobusu na stacji metra "Kharkivska ', metrem i dotrzeć" została nadana "(Złote Wrota) stacji. Opuszczeniu pociągu metra należy skręcić w lewo, użyj schodów ruchomych i opuszczeniu stacji w lewo skręcić. Raz w Vladimirskaya ul., Skręcamy w lewo. Wtedy dojdziesz do świateł i przejść ulicę Vladimirskaya, iść w dół wzdłuż ulicy Prorizna. Po 100 metrach na przeciwnej stronie ulicy ujrzycie PireusBank w rogu. Krzyż na drogę i przejść bezpośrednio do ulicy Patorzhynskogo. Po 20 metr powinny widzisz żelaza kute ogrodzenia. Znajdziecie drzwi z ciemnego drewna tam. Wcisnąć '46 'na domofonu i nasz kierownik otworzy drzwi dla Ciebie.

Z dworca kolejowego: Weź metra w stacji 'Vokzalna "i dostać się do stacji" Teatralna ", używać krzyża tranzytowego i dostać się do stacji' ta została nadana. W tej stacji przejść bezpośrednio do wyjścia. Użyj schodów ruchomych oraz wyjścia z dworca należy skręcić w prawo, a po osiągnięciu ulicy Vladimirskaya, skręcamy w lewo. Wtedy dojdziesz do świateł i przejść ulicę Vladimirskaya, iść w dół wzdłuż ulicy Prorizna. Po 100 metrach na przeciwnej stronie ulicy ujrzycie PireusBank w rogu. Krzyż na drogę i przejść bezpośrednio do ulicy Patorzhynskogo. Po 20 metr powinny widzisz żelaza kute ogrodzenia. Znajdziecie drzwi z ciemnego drewna tam. Wcisnąć '46 'na domofonu i nasz kierownik otworzy drzwi dla Ciebie.
Ponadto możesz korzystać z naszych usług przesyłania lub taksówką.