X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Salve Hostel

18/1G, Prorizna Street, Floor 6, Apt. 46, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem wchodzącego w Kijowie trzeba przenieść do ulicy Chreszczatyk. W ulicy Chreszczatyk należy osiągnąć obrót do Bogdana Khmelnytskogo ul., (Przejść do centrum handlowego na zakupy "ЦУМ", który znajduje się w rogu) i skręcić tutaj. Kiedy w Bogdana Khmelnytskogo ul., Należy skręcić w prawo do Pushkinskaya ul., I po 400 m skręcamy w ulicę Prorizna. Po 300 kolei na ulicy Patorzhynskogo (jest PireusBank w rogu), a po 20 metrach po lewej stronie ujrzycie to żelazo kute ogrodzenia. Zaparkować blisko niego i się wewnątrz ogrodzenia. Znajdziecie drzwi z ciemnego drewna tam. Wcisnąć '46 'na domofonu i nasz menedżer musi otworzyć drzwi i pomóc zaparkować samochód.

Z lotniska: Możesz użyć taksówkę naszego transferu. Koszty będą takie same.
Ponadto możesz korzystać z transportu publicznego. W tym celu musisz znaleźć autobus z napisem 'Atass-Boryspol "przy wyjściu z lotniska i wziąć ten autobus. Trzeba wycofać się z autobusu na stacji metra "Kharkivska ', metrem i dotrzeć" została nadana "(Złote Wrota) stacji. Opuszczeniu pociągu metra należy skręcić w lewo, użyj schodów ruchomych i opuszczeniu stacji w lewo skręcić. Raz w Vladimirskaya ul., Skręcamy w lewo. Wtedy dojdziesz do świateł i przejść ulicę Vladimirskaya, iść w dół wzdłuż ulicy Prorizna. Po 100 metrach na przeciwnej stronie ulicy ujrzycie PireusBank w rogu. Krzyż na drogę i przejść bezpośrednio do ulicy Patorzhynskogo. Po 20 metr powinny widzisz żelaza kute ogrodzenia. Znajdziecie drzwi z ciemnego drewna tam. Wcisnąć '46 'na domofonu i nasz kierownik otworzy drzwi dla Ciebie.

Z dworca kolejowego: Weź metra w stacji 'Vokzalna "i dostać się do stacji" Teatralna ", używać krzyża tranzytowego i dostać się do stacji' ta została nadana. W tej stacji przejść bezpośrednio do wyjścia. Użyj schodów ruchomych oraz wyjścia z dworca należy skręcić w prawo, a po osiągnięciu ulicy Vladimirskaya, skręcamy w lewo. Wtedy dojdziesz do świateł i przejść ulicę Vladimirskaya, iść w dół wzdłuż ulicy Prorizna. Po 100 metrach na przeciwnej stronie ulicy ujrzycie PireusBank w rogu. Krzyż na drogę i przejść bezpośrednio do ulicy Patorzhynskogo. Po 20 metr powinny widzisz żelaza kute ogrodzenia. Znajdziecie drzwi z ciemnego drewna tam. Wcisnąć '46 'na domofonu i nasz kierownik otworzy drzwi dla Ciebie.
Ponadto możesz korzystać z naszych usług przesyłania lub taksówką.