X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ruka Pucon Hostel

Del Pillan 101, Pucon, Chile

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z terminalu Tur Bus: zaledwie 6 minut spacerem od terminalu.
Skręć w lewo na Camino International (Calle O'Higgins), powinieneś zobaczyć wulkan Villarica po prawej stronie. Chodzić aż do Cabanas Kernayel i skręcić w prawo na Del Pillan. 200 metrów w dół ulicy można dojść do bump prędkości, obiekt będzie po lewej stronie.

Z terminalu Jac lub Pullman: Możesz wziąć taksówkę, która będzie kosztować około 1500 dolarów i spadku można w nieruchomości w około 2 minuty. Inną opcją jest wziąć colectivo za 400 dolarów. Jeśli zdecydujesz się na spacer zajmie Ci o
15 minut. Z dworca, idź w kierunku Calle Brazylii lub O'Higgins i skręcić w prawo. Pamiętaj, że po osiągnięciu tych ulicach, że wulkan powinien być po prawej stronie.

Od Calle O'Higgins: chodzić aż do Cabanas Kernayel (Pamiętaj, że należy przekazać terminal Tur Bus po lewej stronie) i skręcić w prawo na Del Pillan. Kiedy przyjeżdżają do bump prędkości, nieruchomość będzie po lewej stronie.

Od Calle Brazylii: spacer aż ulicy ślepych zaułków w Calle O'Higgins i skręcić w prawo. Wulkan powinien być po prawej stronie. Przełóż terminal Tur Bus i w ciągu kilku minut można dojść do Calle Del Pillan. Skręć w prawo na Del Pillan i kiedy dojdziesz do zwiększenie szybkości, obiekt będzie po lewej stronie. Cabanas Kernayel jest dobrym punktem odniesienia.

Od centrum Pucon: Weź Calle O'Higgins (Camino International) aż do Cabanas Kernayel i skręcić w prawo na Del Pillan. Na Camino Międzynarodówki miniesz terminal Tur Bus i powinien zobaczyć wulkanu po prawej stronie. Del Pilllan nadal w dół, aż dojdziesz do bump prędkości, obiekt będzie po lewej stronie.