X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ruka Pucon Hostel

Del Pillan 101, Pucon, Chile

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z terminalu Tur Bus: zaledwie 6 minut spacerem od terminala.
Skręć w lewo na Camino International (Calle O'higgins), powinieneś zobaczyć Wulkan Villarica po prawej stronie. Idź, aż dojdziesz Cabanas Kernayel i skręcić w prawo na Del Pillan. 200 metrów w dół ulicy można dojść do bump prędkości, obiekt będzie po lewej stronie.

Z terminalu Jac lub Pullman: Możesz wziąć taksówkę, która będzie kosztować około 1500 dolarów i spadku można w nieruchomości w około 2 minuty. Inną opcją jest wziąć colectivo do 400 dolarów. Jeśli zdecydujesz się na spacer zajmie ci około
15 minut. Z dworca, idź w kierunku Calle Brasil lub O'Higgins i skręcić w prawo. Pamiętaj, że po osiągnięciu te ulice, które wulkan powinien być po prawej stronie.

Od Calle O'Higgins: chodzić aż do Cabanas Kernayel (Pamiętaj, że należy przekazać terminal autobusowy Tur po lewej stronie) i skręcić w prawo na Del Pillan. Kiedy przyjeżdżają do gulę, obiekt będzie po lewej stronie.

Od Calle Brasil: chodzić aż do ulicy końcach martwych w Calle O'Higgins i skręcić w prawo. Wulkan powinien być po prawej stronie. Przełóż terminalu autobusowego Tur i w ciągu kilku minut można dojść do Calle del Pillan. Skręć w prawo na Del Pillan i kiedy dojdziesz do gulę, obiekt będzie po lewej stronie. Cabanas Kernayel jest dobrym punktem odniesienia.

Od centrum Pucon: Weź Calle O'Higgins (Camino International), aż dojdziesz Cabanas Kernayel i skręcić w prawo na Del Pillan. Na Camino Międzynarodówki miniesz terminal autobusowy Tur i powinien zobaczyć wulkan na prawo. Dalej w dół Del Pilllan aż dojdziesz do gulę, obiekt będzie po lewej stronie.