X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Rossio Hostel

Cal�ada do Carmo, 6, 2nd floor right, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Praça do Rossio jest jednym z najbardziej znanych placów w całej Portugalii, ponieważ jest w centrum Lizbony, Baixa (Śródmieście), więc znajdziesz go łatwo dostać się tu z transportu do każdego miejsca w mieście.

Od lotniska w Lizbonie:
Metrem (metro) z lotniska. Więc, po pierwsze wziąć czerwoną linię i wysiąść w Alameda, a następnie przesiąść się do zielonej linii (kierunek Cais do Sodre) i wysiąść na ROSSIO (przy wyjściu wybrać "Praca D. Pedro IV" sposób). Jesteśmy po drugiej stronie placu przed pomnikiem.
Nasza ulica - Calcada do Carmo - ma dwie wymiany pieniędzy na rogu. Schronisko jest w pierwszym bloku na drugie drzwi po prawej stronie. Liczba drzwi 6. Wejdź na drugie piętro, drzwi po prawej stronie. Jesteś na Rossio Hostel!

Jeśli wziąć taksówkę powinno zająć około 15 minut i kosztuje + -10 do 15, w zależności od godziny i dnia tygodnia. Zawsze należy poprosić o potwierdzenie odbioru. Poprosić kierowcę, aby podwieźć na Praça do Rossio w 'Cafe Nicola' i w ciągu jednej minuty spaceru w kierunku pomnika (w samej stronie Cafe Nicola za) jesteśmy w pierwszą ulicę w lewo, tuż przed pomnikiem.

Od dworca kolejowego Santa Apolonia:
Weź niebieską linię na metro w kierunku Amadora Este. Wysiąść na Restauradores. Podróż trwa 5-8 minut, a cena biletu wynosi € 1.55. Na stacji metra Restauradores, kierować się drogowskazami na Rua 1 de Dezembro i D. Pedro IV Rossio. Nasza ulica - Calcada do Carmo - ma dwie wymiany pieniędzy na rogu. Schronisko jest w pierwszym bloku na drugie drzwi po prawej stronie. Liczba drzwi 6. Wejdź na drugie piętro, drzwi po prawej stronie. Jesteś na Rossio Hostel!

Można również wziąć taksówkę lub autobus z dworca kolejowego do naszego hostelu. Autobus nr 9, 47, 746 lub 759 kosztuje € 1.40 i wziąć dziesięć minut. Taksówka jest również dziesięć minut, koszty mniej więcej € 6. Zawsze należy poprosić o potwierdzenie odbioru. Poprosić kierowcę, aby podwieźć na Praça do Rossio w 'Cafe Nicola' i w ciągu jednej minuty spaceru w kierunku pomnika (w samej stronie Cafe Nicola za) jesteśmy w pierwszą ulicę w lewo, tuż przed pomnikiem.

Od dworca Gare do Oriente:
Weź czerwoną linię na stacji metra Alameda, a następnie przesiąść się do zielonej linii zmierza w kierunku Cais do Sodre. Wysiąść na stacji Rossio. Podróż trwa około 20 minut i kosztuje € 1.55. Po wyjściu ze stacji metra jesteś na Praça do Rossio. Nasza ulica - Calada do Carmo - ma dwie wymiany pieniędzy na rogu. Schronisko jest w pierwszym bloku na drugie drzwi po prawej stronie. Liczba drzwi 6. Wejdź na drugie piętro, drzwi po prawej stronie. Jesteś na Rossio Hostel!

Z terminalu Sete Rios Dworzec / Bus:
Weź niebieską linię na metro w kierunku Santa Apolonia i wysiąść na Restauradores. Powinno to zająć około 20 minut i kosztuje € 1.55. Na stacji metra Restauradores, kierować się drogowskazami na Rua 1 de Dezembro i D. Pedro IV Rossio. Nasza ulica - Calcada do Carmo - ma dwie wymiany pieniędzy na rogu. Schronisko jest w pierwszym bloku na drugie drzwi po prawej stronie. Liczba drzwi 6. Wejdź na drugie piętro, drzwi po prawej stronie. Jesteś na Rossio Hostel!