X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Roots Kiev Hostel

Proreznaya 23 Apt. 5, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Mamy kod kelnera o dostęp do hostelu, pod numerem numer "5".

Możesz dostać KORZENIE Kiev Hostel stright z ul Prorizna - jest połączenie pomiędzy stacjami metra Kreschatyk i ZOLOTIE vorota

Z lotniska
DAY TIME - Weź autobus do dworca kolejowego - przed terminalem B.
- Raz na stacji kolejowej, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.
Jest możliwe, aby wyjść z shuffle stacji metra Charkowski (linia zielona) - stąd już 9 przystanków do ta została nadana. Wyjdź, sross plac i zejść przez prawej stronie 3 budynków. Wejście od ulicy. Najlepszym wyborem dla har czasie ruchu w mieście.
Nocna Odbieramy jesteś na lotnisku i jechać prosto do schroniska. W tym przypadku kierowca będzie czekał przy wyjściu zwyczaje na terenie lotniska z tabliczką z nazwiskiem. Boryspol Lotnisko znajduje się 45 km od miasta, a transport publiczny zatrzymuje się na południe, więc szczególnie w tym czasie będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę.
ZHULYANI lotnisku znajduje się zbiega miasta, ale lepiej jest wziąć taksówkę tutaj.

KIERUNKI

Z dworca kolejowego:
Metrem (to będzie stacja metra Wokzalna) i wysiąść na stacji Kreshatik (3 przystanki). Gdy jesteś na ulicy Kreshatik - głównej ulicy Kijowa, - przejść przez ulicę, metrem i przejść się ulicą Prorizna. 23 liczba jest po lewej stronie, budynek na 150 lat :) Wejście od ulicy, wprowadź kod 5 i powitanie!

Z głównego dworca autobusowego / międzynarodowym:

Spacerem do stacji kolejowej DIMEEVSKA, metrem i przejdź do Majdanie Niepodległości (tj Plac Niepodległości). Przełącz się na stacji Kreshatik i iść do ziemi. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.