X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Roots Kiev Hostel

Proreznaya 23 Apt. 5, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA - KOD drzwi # 5

Możesz dostać ROOTS Kijów Hostel stright z Prorizna ul - jest połączenie pomiędzy stacjami metra Chreszczatyk i ZOLOTIE Wrota

Z lotniska
DZIEŃ CZAS - Weź autobus do dworca kolejowego - w przedniej części terminalu B.
- Raz na stacji kolejowej, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.
Jest możliwe, aby wyjść z shuffle, na stacji metra Kharkivska (linia zielona) - od tego jest 9 przystanków do ta została nadana. Wyjść, sross placu i przejść przez prawej stronie 3 budynki. Wejście od ulicy. Najlepszym wyborem dla har czasie ruchu w mieście.
Nocna Odbieramy na lotnisku i jechać prosto do schroniska. W tym przypadku kierowca będzie czekał przy wyjściu zwyczaje na terenie lotniska z tabliczką z nazwiskiem. Boryspol Lotnisko znajduje się 45 km od miasta i przystanków transportu publicznego w południe, więc szczególnie w tym czasie, że będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę.
Znajduje się lotnisko ZHULYANI incide miasta, ale lepiej jest wziąć taksówkę tutaj.

DOJAZD

Od dworca kolejowego:
Metrem (to będzie stacja metra Vokzalna) i wysiąść na stacji Kreshatik (3 przystanki). Gdy jesteś na ulicy Kreshatik - głównej ulicy Kijowa, - przejść przez ulicę, metrem, w górę ulicą Prorizna. 23 liczba jest po lewej stronie, budynek 150 lat :) Wejście od ulicy, wpisać kod 5 i zapraszamy!

Z głównego dworca autobusowego / międzynarodowego:

Spacerem do stacji kolejowej DIMEEVSKA, metrem i przejść do plac Niezależności (tj. Plac Niepodległości). Przełączyć na stację Kreshatik i chodzić na ziemię. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.