X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Roommates Penang

17 B, Lorong Chulia, Penang, Malezja

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przyjeżdżając Minivan z Tajlandii

Minivan poprosić kierowcę do spadku można wyłączyć w Chulia Street. Zobaczysz 7-11 na lewym skrzydle. Obok 7-11 Love Lane jest po lewej. Nie należy włączać do tego pasa. Kontynuować pieszo prosto przez około 1 minuty, a zobaczysz mały pasa po lewej stronie. Spacer w tym pasie. Jesteśmy około 1 minuty spacerem od skrzyżowania. Stancja Penang znajduje się po lewej stronie, tuż przy skrzyżowaniu Lorong Pasar.
Przybyciu promem z wyspy Langkawi

Po przyjeździe na terminalu promowym, iść w kierunku Victoria Clock Tower. Na wieży zegarowej, płyniemy 3 o zegara, i wzdłuż latarni. Pojawi się duży park po prawej stronie. Pieszo aż zobaczysz duży bank, po lewej o nazwie Banku Negara (NBP). Następnie skręcić w lewo w Jalan Masjid Kapitan Keling (lub też nazwać Ulica Harmonii). Widać Kościół Anglikański na prawej stronie. Keep on walking prosto i zobaczysz słynnej świątyni taoistycznej nazwie "Kuan Yin Teng" lub Bogini Świątyni Miłosierdzia na swojej prawej stronie. Można uznać tę świątynię, jak to mają mnóstwo Joss kije i kadzenia na terenie świątyni. Obok świątyni jest mały pas-Nie odwracaj TUTAJ. Zobaczysz na rogu tego małego pasa są uliczne stragany flowers.Continue pieszo około 50 metrów i jest bezpośrednio po stragany sprzedaży kwiatów, widać pas po prawej stronie. Skręć w tym pasie. Iść do przodu, aż do końca, który jest T przyłączeniowa. Stancja Penang jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu skrzyżowaniu, po lewej stronie!


Dojazd z lotniska

Autobusem RapidPenang nie. 401 lub 401E do Carnavon Street.
Spacerem do Lebuh Chulia.
Następnie wzdłuż Lebuh Chulia i spojrzeć na 7-Eleven.
Jeśli 7-Eleven jest po lewej stronie, co znajduje się na Lorong Chulia (Chulia Lane), która jest obok drogi po Love Lane.
Nasz pensjonat jest tylko 1 minuty spacerem od 7-Eleven (patrz mapa powyżej)
Od dworca autobusowego lub Butterwortha Butterworth dworca Terminal

Promem na wyspie Penang. Prom będzie kosztować mniej niż RM 1.50 i promem trwa około 15 minut. Można dostać się do cieszyć się malowniczy widok na Penang Straits podczas promem.
Po przyjeździe na wyspie Penang. Iść w kierunku spoiny Quay Jetty Bus Terminal. Stamtąd jest bezpłatny hop on, hop off transfer. Zapytaj autobus zatrzymać w pobliżu St George Kościół Anglikański. Potem trzeba będzie około 5 minut spacerem do pensjonatu.
Aby przeczytać więcej o kliknięcie transfer bezpłatny serwis> CAT bezpłatny transfer
Wyspa Penang Jetty z dworca autobusowego

Autobusem RapidPenang nie. 101, 104, 201, 202, 203, 204, 206.
Aby Lebuh przystanek Chulia (przed 7-Eleven). Śledź mapę powyżej aby dostać się do Roommates Penang.
Od Sungai Nibong Bus Terminal

Autobusem RapidPenang nie. 401, 301, 303 do Lebuh Chulia. Zatrzymać się przed 7-11 a następnie dostać się do mapy Roommates Penang.
Z wieżowca Komtar Bus Terminal

Autobusem RapidPenang nie. 101, 104, 201, 202, 203, 204, 206 do Lebuh Chulia. Zatrzymać się przed 7-11 a następnie dostać się do mapy Roommates Penang.