X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Roma Prince Inn B&B

Via Principe Eugenio 15, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem:
Nasz B & B znajduje się około 500 metrów od dworca kolejowego Roma Termini. Via Principe Eugenio znajduje się pomiędzy Via Giolitti i Piazza Vittorio Emanuele II.Prendere zjechać na lewo i skręcić w lewo, a następnie za pomocą Giolitti prawo na Via Gioberti; po 150 m skręcić w lewo w Via Principe Amedeo. Jedź dalej prosto, aż dojdziesz poprzez Lamarmora. Skręcamy w lewo i dojechać Via Principe Eugenio.
w samochodzie
B & B jest łatwo dotrzeć z każdego punktu na obwodnicy, podłączony do wszystkich głównych autostrad: kierować się znakami na Roma centro, a następnie do stacji Termini. Via Principe Eugenio znajduje się pomiędzy Via Giolitti i Piazza Vittorio Emanuele II.
Pociągiem
Nasz B & B znajduje się około 500 metrów od dworca kolejowego Roma Termini. Zjedź na lewo i skręcić w lewo na Via Giolitti a następnie w prawo na Via Gioberti; po 150 m skręcić w lewo w Via Principe Amedeo. Jedź dalej prosto, aż dojdziesz poprzez Lamarmora. Skręcamy w lewo i dojechać Via Principe Eugenio.
Samolotem
Lotnisko Fiumicino jest połączone z miastem autostradą lub lokalnym pociągiem, zwanym Leonardo Express, odjeżdżający co 30 minut.
Lotnisko Roma Ciampino jest zaledwie kilka przystanków autobusowych od Anagnina metra linii A. jazdy Termini trwa około 20 minut.
Z transportu publicznego
Z dworca można dojechać metrem i wysiąść po jednym przystanku, lub dojechać autobusem No.105 lub tramwajem nr 5 lub 14.