X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Roger's House

Juan de Bilbao 13 3�, San Sebastian, Hiszpania

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak się tam dostać?

Samolotem: Istnieją dwa loty dziennie z Madrytu do San Sebastian, a jeden lot z Barcelony. Lotnisko znajduje się w Hondarribia / Fuenterrabia. Można dostać się autobusem lub taksówką do San Sebastian.

Pociągiem: RENFE jest krajowa firma kolejowa w Hiszpanii. Madryt i Barcelona są podłączone bezpośrednio do San Sebastian. Irun i są Francja są również połączone pociągiem. od dworca kolejowego po prostu wzdłuż rzeki aż do pierwszego mostu od wybrzeża morskiego, ten most, chodzić trzy bloki i skręcić w prawo, idź aż juan de Bilbao st., skręcić w lewo i po 13 tej ulicy znajduje się schronisko


To może być dobry pomysł, aby podróżować po nocy z Madrytu czy Barcelony (około 6 godzin z Madrytu i 7 z Barcelony).

Z Paryża można dostać TGV (szybka kolej, około 5 godzin), który zabierze Cię do Irun. TGV współpracuje z francuską firmą kolejowego SNCF. W Irun dostaniesz regularnego pociągu, który trwa 20 minut, aby dostać się do San Sebastian.

Autobusem: San Sebastian jest bardzo dobrze połączony z głównych miast, takich jak Madryt, Barcelona, ​​Bilbao, Pampeluna, Vitoria, Burgos, Alicante, Salamanca, Galicia

Continental jest firma jeśli pochodzą z Madrytu, Burgos i Vitoria. La Roncalesa z Pampeluny i Pesa z Bilbao.

Istnieje również międzynarodowy serwis, Euro-linie, które dostaje się do Londynu (22 godziny, w tym czasie promem z Dover do Calais). Usługa ta oferowana jest także jeśli pochodzą z Paryża.

Samochodem: Z Madrytu: Pobierz NI (B / roud) do Burgos i Vitoria / Gasteiz. Warto, aby autostrady między Burgos i Miranda de Ebro i postępuj Vitoria. (4,30 godziny)

Od Barcelony uzyskać N-II do Saragossy. Po dotarciu Saragossa uzyskać N-121 do Pampeluny. Od Pampelunie trwa 45 minut, aby dostać się do San Sebastian. (6 godzin)

Bilbao: Pobierz autostrady A-8. To trwa jedną godzinę. I f chcesz, możesz iść kosztów gdzie masz piękne widoki, ale to trwa około 2 lub 3 godziny wynikający z ruchu.

Od Pampeluna dostać A-15 i NI, aby dostać się do San Sebastian. Około 45 minut.