X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Rivoli Cinema Hostel

Rua Dr. Magalhães Lemos 83, 1st Floor, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Znajdź małą uliczkę pomiędzy Av. dos Aliados i D. Joao I kwadratowych (dwa posągi koni), Rua Passos Manuel następujące.

Spójrz na czerwone drzwi (N83) z widokiem na boczne drzwi teatru Rivoli, w Store optyczny jasnoszarym budynku.

Metro:
Dojazd z lotniska, trzeba wziąć linii E do Porto. Możesz zostawić na stacji Trindade, i iść w dół przez Aliados Avenue przez 8 minut, czy można zmienić na linii D, pozostawić w stacji Aliados (1 stacji po Trindade) i zjazd D. Joao I w metrze. Na Aliados Avenue z ratusza na plecach, podjąć pierwszą w lewo do ulicy dr magalhães Lemos, kilka metrów dalej znajdziesz Hostel czerwone drzwi na prawo.

Pociągiem:
Przyjeżdżając do stacji Campanha (od Lizbony, Coimbra, itp) upewnić się, że pociąg kończy się w S. Bento Station. W przeciwnym razie trzeba będzie zmienić na inną linię (zazwyczaj numer 2). Schronisko jest 200 m od dworca kolejowego S. Bento. Jeśli wziąć Bonjardim Street, kiedy pojawi się D. Joao I Square, hostel będzie na ulicy po lewej stronie. Ewentualnie, jeśli idą w górę przez Aliados w kierunku ratusza, będzie nas znaleźć na drugiej ulicy po prawej stronie, pierwszy po Sampaio Bruno ul.

Autobusem:
Jeżeli przyjeżdżasz do Porto z międzynarodowej linii będzie przybywać stacji Internorte w Pradze da Galiza. Złap autobus numer 200 do przystanku Praga da Liberdade. Następnie pieszo pod górę przez Aliados w kierunku ratusza, znajdziesz nas na drugiej ulicy po prawej stronie, pierwszy po Sampaio Bruno ul.
Jadąc przez Rede espresso, kiedy się stacja skręcić w prawo i jechać w poprzek placu Batalha, dalej przez ulicy Santa Catarina, aż dojdziesz Passos Manuel Street. Skręć w lewo i dalej w dół, aż dojdziesz D. Joao I Square (ma dwa posągi koni), a następnie pojawi się Rivoli Theater (duży budynek pomalowany w kolorze jasnoszarym), hostel znajduje się po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko bocznego Drzwi Teatru Rivoli.