X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Rivoli Cinema Hostel

Rua Dr. Magalhães Lemos 83, 1st Floor, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Znajdź małą ulicę między Av. dos Aliados i D. Joao I kwadratowych (dwa posągi koni), po Rua Passos Manuel.

Spójrz na czerwone drzwi (N83) z widokiem na drzwi boczne teatru Rivoli w świetle Sklep optyczny szarego budynku.

Metro:
Dojazd z lotniska, trzeba wziąć linii E do Porto. Możesz zostawić na stacji Trindade, i iść w dół przez Aliados Avenue przez 8 minut, można też zmienić na linii D, pozostawić w stacji Aliados (1st stację po Trindade) i zjazd D. Joao I w metrze. Na Aliados Avenue z ratusza na plecach, podejmuje pierwszą w lewo, aby dr Magalhaes Lemos Street, kilka metrów dalej znajdziesz hostel w czerwone drzwi na prawo.

Pociągiem:
Campanha przyjeździe do stacji (od Lizbony, Coimbra, itp) upewnić się, że pociąg kończy w Bento stacji S.. W przeciwnym razie trzeba będzie zmienić na inną linię (zazwyczaj numer 2). Schronisko jest 200 m od dworca kolejowego S. Bento. Zażycie Bonjardim Street, gdy widzisz D. Joao I Square, hostel będzie na ulicy po lewej stronie. Alternatywnie, jeśli idą w górę przez Aliados w kierunku ratusza, będzie nas znaleźć w drugą ulicę po prawej, pierwszy po Sampaio Bruno ul.

Autobusem:
Jeżeli przyjeżdżasz do Porto z międzynarodowej linii będzie przybywać w stacji Internorte w Pradze da Galiza. Złapać autobus numer 200 do przystanku Praga da Liberdade. Następnie pieszo pod górę przez Aliados w kierunku ratusza, znajdziesz nas w drugą ulicę po prawej, pierwszy po Sampaio Bruno ul.
Jadąc przez Rede espresso, kiedy wyjdziesz stacji skręcić w prawo i przejść przez plac Batalha, dalej przez Santa Catarina Street, aż dojdziesz Passos Manuel Street. Skręcić w lewo i dalej w dół, aż dojdziesz D. Joao I Square (ma dwa posągi koni), a następnie pojawi się Rivoli Theater (duży budynek pomalowany w kolorze jasnoszarym), hostel jest po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko bocznego drzwi Teatru Rivoli.