X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Riverside Hostel Gdansk

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polska

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z LOTNISKA
autobus nr. 210 >> kierunku Orunia Gościnna:
>> Wysiąść na przystanku Brama Wyżynna, następny po głównej stacji kolejowej >> idź do tunelu (skręcić w lewo) do ulicy Długiej i Długi Targ >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą na Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów
autobus nr. 110 >> kierunek Wrzeszcz PKP:
>> Wysiąść na ostatnim przystanku, a następnie podjąć pociąg SKM do Gdańska Głwny >> spacerem do centrum miasta, ulicy Długiej i Długi Targ >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą na Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów.
>> Wysiąść na przystanku Galeria Bałtycka >> tramwajem nr 6 lub 11 w kierunku Gdańska >> wysiąść na przystanku Brama Wyżynna >> idź do tunelu (skręcić w lewo) do ulicy Długiej i Długi Targ >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą na Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów.

Nasz hostel mieści się naprzeciwko hotelu Radisson Blu.

Z głównego dworca kolejowego
To około 10 minut spacerem. Po wyjściu z terminalu, skręcamy w prawo i po ulicy około 700 metrów. Dojdziesz do przejścia dla pieszych przechodzących pod ulicą. (Budynek Polskie Linie Lotnicze LOT to przydatny punkt orientacyjny: gdy widzisz go po lewej stronie, patrzeć w przyszłość do tunelu dla pieszych.)

Chodnik żywi do głównej alei zabytkowej dzielnicy, ulicy Długiej (wymawiane 'dool-ga "). Kilka minut spacerem można dojść do końca placu. Tuż przed Zielona Brama, skręcić w prawo na Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się kilka metrów w górę, po lewej stronie, naprzeciwko głównego wejścia do hotelu Radisson Blu.