X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Riverside Hostel Gdansk

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polska

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z LOTNISKA
no bus. 210 >> kierunku Orunia Gościnna:
>> Wysiąść na przystanku Brama Wyżynna, jeden obok po Dworzec Główny >> idź do tunelu (w lewo) do ulicy Długiej i Długiego Targu >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą w Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrach
no bus. 110 >> kierunek Wrzeszcz PKP:
>> Wysiąść na ostatnim przystanku, a następnie podjąć SKM pociągiem do Gdańska Głwny >> dojść do samego centrum miasta, ulicy Długiej i Długi Targ >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą w Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów.
>> Wysiąść na przystanku Galeria Bałtycka >> tramwajem nr 6 lub 11 w kierunku Gdańska >> wysiąść na przystanku Brama Wyżynna >> idź do tunelu (w lewo) do ulicy Długiej i Długiego Targu >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą w Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów.

Nasz hostel mieści się naprzeciwko hotelu Radisson Blu.

Z głównego dworca kolejowego
To około 10 minut spacerem. Po wyjściu z terminalu, skręcamy w prawo i po ulicy około 700 metrów. Będziesz się na chodnik dla pieszych przechodzących pod ulicą. (Budynek LOT Polskie Linie Lotnicze jest przydatny punkt orientacyjny: kiedy widzisz go na lewo, spojrzeć w przyszłość dla pieszych tunel.)

Chodnik żywi do głównej alei zabytkowej dzielnicy, ulicy Długiej (wymawiane 'DOOL-ga "). Kilka minut spacerem można dostać się do końca placu. Tuż przed Zieloną Bramą, skręcić w prawo na Powroznicza Street. Nasz hostel znajduje się kilka metrów w górę, po lewej stronie, naprzeciwko głównego wejścia do hotelu Radisson Blu.