X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Riverside Hostel Gdansk

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polska

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z LOTNISKA
autobus nr. 210 w kierunku Orunia Gościnna >>:
>> Wysiąść na przystanku Brama Wyżynna, następnego po głównej stacji kolejowej >> Przejdź do tunelu (obrót w lewo) do ulicy Długiej i Długim Targu >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą w Powroźnicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrach
autobus nr. 110 >> kierunek Wrzeszcz PKP:
>> Wysiąść na ostatnim przystanku, a następnie wziąć pociąg SKM do Gdańska Głwny >> spacerem do centrum miasta, ulica Długa i Długi Targ >> idź prosto do końca i skręcamy w prawo przed Zieloną Bramą w Powroźnicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów.
>> Wysiąść na przystanku Galeria Bałtycka >> tramwajem nr 6 lub 11 w kierunku Gdańska >> wysiąść na przystanku Brama Wyżynna >> Przejdź do tunelu (obrót w lewo) do ulicy Długiej i Długim Targu >> idź prosto do końca i skręcić w prawo przed Zieloną Bramą w Powroźnicza Street. Nasz hostel znajduje się po lewej stronie, po 20 metrów.

Nasz hostel mieści się naprzeciwko hotelu Radisson Blu.

Z głównego dworca kolejowego
To około 10 minut spacerem. Po wyjściu z terminalu, skręcić w prawo i po ulicy około 700 metrów. Będziesz się do deptaku przechodzącej pod ulicą. (Budynek Polskie Linie Lotnicze LOT to poręczne góry: gdy widzisz go po lewej stronie, patrzeć w przyszłość do tunelu dla pieszych.)

Chodnik wpisuje się w głównej alei zabytkowej dzielnicy, ulicy Długiej (wymawiane 'DOOL-ga "). Kilka minut spacerem można dostać się do końca placu. Tuż przed Zieloną Bramą, skręcić w prawo na ul Powroznicza. Nasz hostel znajduje się kilka metrów do góry, po lewej stronie, naprzeciwko głównego wejścia do hotelu Radisson Blu.