X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Rio Drake Farm

700m west from the airport, Drake Bay, Kostaryka

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Rio Drake Farm znajduje się w południowej części Costa Rica, na półwyspie Osa obok plaży i pasa startowego w Drake Bay. Możesz przejść do nas samolotem, statkiem, autobusem lub samochodem. Poniżej znajdziesz opisy tras.

Samolotem: Jest to najprostszy i najszybszy sposób na Drake Bay. Sansa i Nature Air mają codzienne loty z San Jose do Drake Bay. Polecamy Sansa, który muchy od lotniska Juan Santamaria bezpośrednio do Drake Bay. Daj nam znać o czasie przyjazdu, a my ciebie samochodem (usługa bezpłatna).

Autobusem i łodzi: Idź autobusem (TRACOPA) o 5 rano z San Jose (lub 7 rano z Neily jeśli pochodzą z Panamy) do Palmar Norte. Tam się zbiorową taksówkę do Sierpe a następnie łodzią na 11:30 do Drake Bay. Nie ma innej łodzi na 15:30, ale zalecamy, aby zrobić pierwszy jeden, ponieważ jest tańszy i przyjeździe na dzień. Daj nam znać o czasie przyjazdu, a my ciebie samochodem (usługa bezpłatna).

Autobusem (tylko poniedziałek-sobota): Weź autobus z San Jose (TRACOPA) na południu Kostaryki i zmiany w Chacarita na autobus do Jimenez (godzina piętnasta). Jeśli pochodzą z Panamy, wsiąść do autobusu w godzina czternasta z Neily do Puerto Jimenez. Zejdź w Rincon przed mostem i zmiany do autobusu do Drake Bay (16:45). Jeśli pochodzą z La Palma, wsiąść do autobusu na 11:30 lub 16:30 do Drake Bay. Poprosić kierowcę, aby pozwolić Ci się przy wejściu na lotnisko. Proszę dać nam znać wcześniej o czasie przyjazdu więc możemy cię odebrać samochodem z dworca autobusowego (usługa bezpłatna).

Samochodem: Wykonaj Interamericana na południu Kostaryki aż Chacarita. Tam skręcamy w prawo i po ulicy, aż Rincon gdzie skręcamy ponownie w prawo, kierując się do Drake Bay. W El Progreso, śledzić nasz znak w prawo, aż do lotniska. Przejść przez bramę i napęd na lewej stronie pasa startowego, w którym można znaleźć nas na końcu. Zalecamy 4x4.