X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Rio Drake Farm

700m west from the airport, Drake Bay, Kostaryka

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Rio Drake Farm znajduje się w południowej części Kostaryki, na Półwyspie Osa obok plaży i pasa startowego z Drake Bay. Możesz nam dostęp samolotem, statkiem, autobusem lub samochodem. Poniżej znajdziesz opisy tras.

Samolotem: Jest to najprostszy i najszybszy sposób, aby Drake Bay. Sansa i Natura Air mają codzienne loty z San Jose do Drake Bay. Zalecamy Sansa, który muchy od międzynarodowego lotniska Juan Santamaria bezpośrednio do Drake Bay. Daj nam znać o czasie przyjazdu, a my ciebie samochodem (usługa bezpłatna).

Autobusem i łodzi: Idź autobusem (TRACOPA) o 5 rano z San Jose (lub 7 rano z Neily jeśli pochodzą z Panamy) do Palmar Norte. Nie, weź taksówkę do Sierpe zbiorowej, a następnie łodzią na 11:30 do Drake Bay. Nie ma innej łodzi na 15:30, ale zalecamy, aby zrobić pierwszy jeden, ponieważ jest to tańsze i przyjeździe na dzień. Daj nam znać o czasie przyjazdu, a my ciebie samochodem (usługa bezpłatna).

Autobusem (tylko poniedziałek-sobota): Weź autobus z San Jose (TRACOPA) na południu Kostaryki i zmiany w Chacarita do Bus do Jimenez (3 pm). Jeśli pochodzą z Panamy, wsiąść do autobusu w 2 pm z Neily do Puerto Jimenez. Zejdź w Rincon przed mostem i przejść do autobusu do Drake Bay (16:45). Jeśli pochodzą z La Palma, wsiąść w autobus o 11:30 lub 16:30 do Drake Bay. Poprosić kierowcę, aby cię przy wejściu na lotnisko. Proszę dać nam znać wcześniej o planowanej godzinie przyjazdu tak może ciebie samochodem z dworca autobusowego (darmowe usługi).

Samochodem: Wykonaj Interamericana na południu Kostaryki aż Chacarita. Tam skręcamy w prawo i po ulicy, aż Rincon gdzie ponownie skręcić w prawo, po znaku do Drake Bay. W El Progreso, wykonaj nasz znak w prawo, aż do lotniska. Przejść przez bramę i napęd po lewej stronie pasa startowego, gdzie można znaleźć nas na końcu. Zalecamy 4x4.