X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Riad Verus

1 Derb Arset Bennis, Batha, Medina, Fez, Maroko

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę wydrukować te kierunki tak można nas znaleźć łatwo.

Bądź bardzo ostrożny z ludzi w pociągach, na dworcach autobusowych lub na placach, którzy mówią, że są prawnicy, lekarze lub mieszkają za granicą i wyrażają bardzo duże zainteresowanie pomaga się, nie jest zwykle ukryty motyw i są oszuści . Jeśli ktoś Cię do Riad, pokazać swój arkusz rezerwacji i wyjaśnić, że nie trzeba na zwiedzanie Medyny następnego dnia, ale nie przewrócić go na jego kłopoty. Fes jest notorycznie jej oszuści więc proszę nie wierzyć w te oszustów w dniu przyjazdu do naszego miasta.

Od dworca kolejowego lub autobusowego w Nowym Mieście:
Hop w taksówkę i poprosić o Riad Sheherazade, Batha w Medina, w pobliżu Fontanny Batha. Nie daj się z taksówki 'til jesteś pewien, że jesteś w Riad Sheherazade. Patrząc na Riad Sheherazade, skręcić w lewo i iść do 150 metrów. Jesteśmy w dół ulicy po prawej - pierwszy riad na prawo, z bonsai i palmami, lampiony, mosiężne drzwi kołatka czytania 'Riad Verus "i drewnianym gankiem.

Jeśli się zgubisz wystarczy do nas zadzwonić, a my przyjść i sprawdzić cię! Jeśli przybywających po 10pm jest prawdopodobne, biuro jest zamknięte, więc telefon jest przyzwyczajenie odpowiedział, zapukać do drzwi i strażnik otworzy drzwi dla Ciebie, prosimy spróbować i być tak cicho, jak to możliwe w przypadku innych gości są spanie.

Można dostać się autobusem z nowego miasta, ale realistycznie chcesz tylko zaoszczędzić około 4 DHM więc warto wziąć tani czerwoną taksówkę - aby je włączyć miernik chociaż!

mamy także przesłany trafić film na youtube warto sprawdzić.