X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Riad Verus

1 Derb Arset Bennis, Batha, Medina, Fez, Maroko

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę wydrukować te kierunki tak można nas znaleźć łatwo.

Bądź bardzo ostrożny z ludzi w pociągach, na dworcach autobusowych lub na placach, którzy mówią, że są prawnicy, lekarze lub mieszkają za granicą i wyrażają bardzo duże zainteresowanie pomaga się, nie jest zwykle ukryty motyw i są oszuści . Jeśli ktoś Cię do Riad, pokazać swój arkusz rezerwacji i wyjaśnić, że nie trzeba na zwiedzanie Medyny następnego dnia, ale nie przewrócić go na jego kłopoty. Fes jest notorycznie jej oszuści więc proszę nie wierzyć w te oszustów w dniu przyjazdu do naszego miasta.

Od dworca kolejowego lub autobusowego w Nowym Mieście:
Hop w taksówkę i poprosić o Riad Sheherazade, Batha w Medina, w pobliżu Fontanny Batha. Nie daj się z taksówki 'til jesteś pewien, że jesteś w Riad Sheherazade. Patrząc na Riad Sheherazade, skręcić w lewo i iść do 150 metrów. Jesteśmy w dół ulicy po prawej - pierwszy riad na prawo, z bonsai i palmami, lampiony, mosiężne drzwi kołatka czytania 'Riad Verus "i drewnianym gankiem.

Jeśli się zgubisz wystarczy do nas zadzwonić, a my przyjść i sprawdzić cię! Jeśli przybywających po 10pm jest prawdopodobne, biuro jest zamknięte, więc telefon jest przyzwyczajenie odpowiedział, zapukać do drzwi i strażnik otworzy drzwi dla Ciebie, prosimy spróbować i być tak cicho, jak to możliwe w przypadku innych gości są spanie.

Można dostać się autobusem z nowego miasta, ale realistycznie chcesz tylko zaoszczędzić około 4 DHM więc warto wziąć tani czerwoną taksówkę - aby je włączyć miernik chociaż!

mamy także przesłany trafić film na youtube warto sprawdzić.