X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Riad Verus

1 Derb Arset Bennis, Batha, Medina, Fez, Maroko

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 63%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 69%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Prosimy o wydrukowanie tych kierunków, tak można nas znaleźć łatwo.

Bądź bardzo ostrożny ludzi na pociągach, na stacjach autobusowych lub na placach, którzy mówią Ci, że są prawnicy, lekarze lub mieszkają za granicą i wyrażają bardzo duże zainteresowanie pomaga się; jest zazwyczaj ukryty motyw i są oszuści. Jeśli ktoś ma Cię do Riad, pokazać swój arkusz rezerwacji i wyjaśnić, że nie trzeba się na wycieczkę po Medina następnego dnia, ale nie przewrócić go za jego kłopoty. Fes znany jest jego oszuści więc proszę nie wierzyć w te oszustów w dniu przyjazdu do naszego miasta.

Z dworca kolejowego lub autobusowego w Nowym miasta:
Hop w taksówkę i poprosić o Riad Sheherazade, Batha w Medina, w pobliżu Fontanny Batha. Nie wysiąść z taksówki 'til jesteś pewien, że są w Riad Sheherazade. Patrząc na Riad Sheherazade, skręcić w lewo i iść 150 metrów. Jesteśmy w dół ulicy po prawej stronie - Riad pierwszy z prawej, z bonsai i palmy, lampiony, mosiężna kołatka drzwi czytania "Riad Verus" i drewnianym gankiem.

Jeżeli zgubisz wystarczy do nas zadzwonić, a my przyjść i szukać cię !! Jeśli przybywających po 10pm jest prawdopodobne, biuro jest zamknięte, więc telefon jest przyzwyczajenie odpowiedział; pukanie do drzwi, a strażnik otworzy drzwi dla Ciebie, Mamy na żywo DJ większość nocy aż do północy.

Można dostać się autobusem z nowego miasta, ale realistycznie chcesz zapisać tylko o 4 DHM, więc warto wziąć tani czerwony taksówkę - aby je włączyć miernik jednak!

mamy także dodane kierunki wideo na youtube warto sprawdzić.