X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Riad So Cheap So Chic

Derb Dabachi, 38 Derb Moulay Abdelkader Medina Mar, Marrakesz, Maroko

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 69%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 66%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 10 minut lub 5 minut taksówką, a także do stacji kolejowej.
Jeśli przyjeżdżacie od przystanku autobusowego przy Place de Foucauld, przejechać te ogrody i wprowadź El Dżamaa Fna, utrzymując Maroc poczta w prawo, idź dalej przez plac i nie przyjmować żadnych bocznych ulic. Utrzymywanie tarasowe kawiarni na prawo i sok pomarańczowy stoi po lewej stronie, idź dalej prosto między nimi, przejść restaurację Chez Chegrouni na swojej prawej stronie. Oby tak dalej prosto i droga zwęża się i ma przejść specjalnym tunelem, który jest początkiem Derb Debachi. Po tajnych wykończenia, skręcić w lewo na drugą ulicę po lewej stronie, Derb Moulay Abdelkader, jest oznakowana. Ta ulica ma tajny winorośli, należy to krótko i pierwszą ulicę w prawo, tego na około 50 metrów i skręcić w pierwszą w lewo. Riad nasz dom jest o 20metres na prawej stronie tej ulicy, numer 38 wyraźnie zaznaczone na drzwi.

W pobliżu małe sklepy wszyscy znają się i są pomocne, jeśli pytasz po drodze o wskazówki. Możesz zostać poproszony przez childen który zaoferuje pokazać drogę i poprosi o pieniądze na ich pomoc. Jeśli zdecydujesz się z ich pomocy, uzasadnione jest, aby zaoferować do 20 dirhamów choć thye może poprosić o do 100 za pomoc,

Jeśli jest to nadal trudne proszę dać nam pierścień i jesteśmy szczęśliwi, żebyśmy spotkali się na placu.