X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Riad So Cheap So Chic

Derb Dabachi, 38 Derb Moulay Abdelkader Medina Mar, Marrakesz, Maroko

Mapa i dojazd


59%Ocena

  • 50%Dobry towar za tę cenę
  • 50%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 30%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 10 minut lub 5 minut taksówką, a także do dworca kolejowego.
Jeśli podróżują od przystanku autobusowego przy Place de Foucauld, w te ogrody i wprowadź Dżamaa el-Fna, utrzymując się z biurem Maroc pocztowy na prawo, chodzenia po ulicy i nie przyjmować żadnych bocznych ulic. Utrzymanie kawiarnie z tarasami na prawo i sok pomarańczowy stoi po lewej stronie, pójść prosto między nimi, przekazać Chez Chegrouni Restauracja na prawo. Keep on dalej prosto, a droga zwęża i ma tajnych chodnik, który jest początkiem Derb Debachi. Kiedy tajnych wykończenia, skręcić w lewo na drugim ulicy po lewej stronie, Derb Moulay Abdelkader, jest oznakowane. Ta ulica ma tajny winorośli, obserwować tą chwilę i podjąć pierwszą w prawo, wykonaj to około 50m i wziąć pierwszy po lewej stronie. Riad nasz dom jest o 20metres na prawej stronie tej ulicy, numer 38 wyraźnie zaznaczone na drzwi.

W pobliżu małe sklepy wszyscy znają się i są pomocne, jeśli pytasz po drodze na kierunkach. Możesz zostać poproszony przez childen, które oferują, aby pokazać Ci drogę i proszą o pieniądze na ich pomoc. Jeśli zdecydujesz się z ich pomocy, uzasadnione jest, aby zaoferować do 20 dirhamów, chociaż może thye poprosić o do 100 o pomoc,

Jeśli jest to wciąż trudno proszę dać nam pierścionek i jesteśmy szczęśliwi, aby spotkać się z Państwem na placu.