X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Retro Moldova Hostel

str. Cosbuc 3, ap.24, Chisinau, Mołdawia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: ul. Cosbuc 3, ap. 24

Z lotniska: Take A autobus ekspresowy (3 lei) do Stefan cel Mare si Sfant Bvd. skrzyżowanie z ul Puszkina. (Przystanek autobusowy Centralny McDonalds). Spacer na Puszkina str (ulicy). do Cosmonautilor ul. przez 5-7 minut (min) (w kierunku centrum handlowym Sun City). Na Cosmonautilor ul. skręcić w prawo i przejść jedną przecznicę. Kiedy przechodzą niebieski Carwash znajdujący się na prawej stronie, należy skręcić w lewo. Hostel znajduje się w drugim budynku po lewej stronie, wejście średniej, pierwsze piętro, numer 24.

Z dworca autobusowego: Po przyjeździe z Rumunii czy na Ukrainie istnieją trzy główne dworce autobusowe w Kiszyniowie, gdzie można być spadły: Centralny, Południowej i Północnej. Można dotrzeć do nas pieszo, jeśli spadła na głównego dworca autobusowego pieszo w kierunku Puszkina ul. i postępując zgodnie ze wskazówkami z góry. Ale trzeba wziąć taksówkę, jeśli pochodzą z dwóch innych stacji, ponieważ są one znacznie dalej od centrum (40-50 lei lub 3 euro).

Z dworca kolejowego: Weź minibus 160, 122 lub 103 do skrzyżowania z ul Alexandru cel Bun. i Puskin ul. (W kierunku Buiucani). Spacer jedną ulicę w prawo na Puszkina ul. do Cosmonautilor ul. Postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Taksówką: Jeśli wziąć taksówkę z lotniska (13 km), upewnij się, że korzystasz z usług taksówek w obrębie lotniska. To zajmie 20-30 minut, aby dostać się do hostelu i będzie cię to kosztować między 80-220 lei w zależności od pory dnia.