X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Retro Moldova Hostel

str. Cosbuc 3, ap.24, Chisinau, Mołdawia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 66%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: ul. Cosbuc 3, ap. 24

Z lotniska: Weź Express Bus (3 lei) Stefan cel Mare si Sfant Bvd. Puskin skrzyżowanie z ul. (Przystanek Centralna McDonalds). Chodzić na Puskin str (ulica). ku Cosmonautilor ul. przez 5-7 minut (minuty) (w kierunku Sun City Mall). Na Cosmonautilor ul. skręcić w prawo i przejść jedną przecznicę. Kiedy przechodzą niebieski myjni znajdujący się po prawej stronie, skręcamy w lewo. Hostel znajduje się w drugim budynku po lewej stronie, wejście średniej, pierwsze piętro, liczba 24.

Z dworca autobusowego: Po przyjeździe z Rumunii czy na Ukrainie istnieją trzy główne dworce autobusowe w Kiszyniowie, gdzie można być spadła: centralne, południe i północ. Można dotrzeć do nas pieszo, jeśli spadła na centralny dworzec autobusowy Puskin pieszo w kierunku ul. i zgodnie ze wskazówkami powyżej. Ale trzeba wziąć taksówkę, jeśli pochodzą z dwóch innych stacji, ponieważ są one znacznie dalej od centrum (40-50 lei lub 3 euro).

Z dworca kolejowego: Weź minibus 160, 122, lub 103 do skrzyżowania Alexandru cel Bun ul. i Puskin ul. (W kierunku Buiucani). Spacer jedną ulicę w prawo na Puskin ul. ku Cosmonautilor ul. Postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Taksówką: Jeśli wziąć taksówkę z lotniska (13 km), upewnij się, że korzystać z usług taksówek w obrębie lotniska. To zajmie 20-30 minut, aby dostać się do hostelu i będzie kosztować między 80-220 lei w zależności od pory dnia.